قیمت ماهی قزل آلا شمال

قیمت ماهی قزل

قیمت ماهی قزل آلا شمال نسبت به دیگر ماهی های پرورشی که در دیگر نقاط کشور پرورش پیدا می کند چه تفاوتی دارد؟ حتما برای شما سوال شده است قیمت ماهی قزل الا شمال چقدر است؟ در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم و همچنین قیمت آن را با دیگر قیمت ماهی قزل آلا پرورشی بررسی کنیم.

قیمت ماهی قزل آلا شمال

ماهی قزل آلا ، ماهی است که در بیشتر شهر های ایران در حال تولید و پرورش است. به صورتی که در حال حاضر ایران یکی از تولید کننده گان بزرگ ماهی قزل آلا است.

استان های شمالی کشور مثل مازندران، گیلان، گلستان و اردبیل، استان های اذربایجان شرقی و غربی، کردستان، لرستان، اصفهان و بزرگ ترین تولید کنند یعنی چهار محال و بختیاری تولید کنندگان اصلی ماهی قزل آلا هستند.

استان های شمالی به خاطر مصرف زیادی که دارند و همچنین بالا بودن قیمت ماهی های دریا بیشتر از ماهی قزل آلا استفاده می کنند. همچنین نزدیکی این استان ها به استان البرز و تهران باعث شده است که قیمت ماهی قزل آلا شمال نسبت به دیگر جاها کمی بالاتر باشد.

قیمت ماهی قزل آلا شمال به همین دو دلیل و چند دلیل جانبی بالاتر از دیگر قیمت دیگر ماهی قزل آلا پرورشی است. اما تولید کننده بزرگ این ماهی در چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

میزان تولید این ماهی به صورتی که باعث شده قیمت این ماهی برای ما بسیار مناسب باشد و الان یکی از صادر کنندگان این ماهی به دیگر کشورها است. ما دارای شرایط بسته بندی هستیم. اگر شما در شمال کشور قرار دارید و قصد فروش ماهی قزل آلا ما آماده همکاری با شما هستیم.

شما در هز تناژی که نیاز داشته باشید ما توان تامین آن را داریم. همچنین توان صادرات انواع ماهی به روسیه و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید بچه ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی تن تازه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی زنده قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره  قیمت تن ماهی ساحل بندرعباس لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش ماهی زنده لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل آلا  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قيمت ميگو تازه لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید