قیمت ماهی قزل آلا چقدر است؟

خرید ماهی سالمون اصفهان

قیمت ماهی قزل آلا ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی های سرد آبی که به صورت پرورشی در ایران تولید و به فروش می رسد. ماهی قزل الا را می توان به صورت تازه، منجمد و بسته بندی وکیوم خریداری کرد.

قیمت ماهی قزل آلا چقدر است؟ خرید ماهی قزل آلا برای فروشگاه، خرید ماهی قزل آلا برای صادرات. در این مقاله قصد داریم درباره این موضوعات صحبت کنیم.

قیمت ماهی قزل آلا چقدر است؟ ‏

قیمت ماهی قزل آلا با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود. این ماهی در ایران و خارج از ایران یکی از ماهی های پر تقاضا محسوب می شود. ماهی قزل آلا ئر بیشتر استان های ایران پرورش پیدا می کند.

اصفهان و شهرکرد از جمله شهرهایی هستند که میزان پرورش بسیار بالایی دارند. همین طور کیفیت ماهی در این دو استان بسیار بالاتر از دیگر استان ها است. قمیت ماهی قزل آلا هم در این استان بسیار کمتر از استان های شمالی است. شما اگر بخواهید ماهی قزل آلا را در استان گیلان و مازندران خرید کنید باید با قیمت 10 تا 20 هزار بیشتر از اصفهان و شهرکرد هزینه کنید.

خرید ماهی قزل آلا برای فروشگاه

فروشگاه ها ماهی بسته بنی وکیوم را خریداری می کنند. ما هم بسته بندی وکیوم را انجام می دهیم. هیمن طور ماهی که ما استفاده می کنیم از آب چمشه است.

فروشگاه ها می دهیم که اگر قصد دارند که مصرف کنند خرید دائمی داشته باشند باید بهترین ماهی را در فروشگاه عرضه کنند.

خرید ماهی قزل آلا برای صادرات

ماهی قزل آلا برای صادرات باید ویژگی های به خصوصی داشته باشد. شما باید در یک جا با تمامی مجوزات بهداشتی آن را بسته بندی کنید و برای کشور مقصد ارسال کنید. ما می توانیم برای تمامی کشورها همسایه و اروپایی ارسال داشته باشیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.