قیمت ماهی قزل آلا ۹۹‏

فروش ماهی قزل الا تازه

قیمت ماهی قزل آلا ۹۹‏ ، موضوع این مقاله ما قیمت ماهی قزل آلا ۹۹ است. قیمت ماهی قزل الا در این سال بسیار پر نوسان بود. از 18 هزار تومانی که در تابستان بود و کسی خرید نداشت تا 50 هزار تومانی که بسیار خریدار داشت. می خواهیم دلایل این نوسان بسیار زیاد را مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم اطلاعات برای شما مفید فایده باشد.

ما در حال حاضر توان تامین ماهی تازه در هر وزن و نژادی و همچنین ماهی قزل الا منجمد را داریم. در انتها به این موضوع پرداخته ایم.

نوسان قیمت ماهی قزل الا 99

ابتدای این سال ما با کرونا مواجه بودیم. کرونا باعث شد که مرزهای کشور بسته شود. بسته شدن مرزهای کشور باعث شد ماهی های تولید وارد بازار داخلی شود. بازار داخل توان فروش این حجم از ماهی را نداشت. به همین دلیل قیمت ماهی در ابتدای این سال بسیار پایین آمد.

از دلایل کاهش قیمت می توان به بسته شدن رستوران ها اشاره کرد. کرونا باعث بسته شدن رستوران ها شد. این موضوع هم دلیل دیگری برای کاهش قیمت ماهی قزل الا بود.

از طرف دیگر هزینه هایی که تولید کنندگان مجبور به پرداخت آن بودن باعث می شد سعی کنند به هر طریقی که شد ماهی خود را به فروش برسانند. این باعث شد که به مرور زمان ماهی هایی که قابل عرضه به بازار بود از استخر های خارج شود. در شهریور و مهر مرز های کشور ها باز شد.

این باعث شد که کشورهایی که در این مدت مشکل تامین داشتند و قیمت ماهی در این کشورهای افزایش پیدا کرده بود. شروع به خرید گسترده کنند. تولید کنندگان هم که قیمت بالاتری را ابتدا احساس کردند. ماهی خود را سریع به فروش برسانند.

قیمت ماهی قزل آلا ۹۹ این گونه شد که ناگهان حتی به 50 هزار تومان نیز رسد. چون ماهی در وزن صادراتی در بازار نبود. نبود محصول کمبود آن را در بازار ایجاد کرد و قیمت ها افزایش پیدا کرد.

ماهی قزل الا و سالمون در امسال داستان جذابی برای افرادی که به تحقیق دارند را ایجاد کرده است.

خدمات ما

اما ما در این زمینه عجله به خرج نداده ایم. در حال حاضر ما توان تامین ماهی قزل الا و سالمون را در وزن ها مختلف داریم. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید