قیمت میگو در بازار

میگو وکیوم

قیمت میگو در بازار با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود. قیمت میگو در بازار البته با توجه به معیارهایی نیز هست. عرضه و تقاضا، نوع گونه، پرورشی یا صیدی، اندازه میگو از جمله مورادی است که هنگام قیمت گذاری میگو به آن توجه می شود. متاسفانه در حال حاضر هنگام خرید افراد فقط به قیمت محصول دقت دارند. در حالی که هنگامی خرید آبزیان کیفیت و نوع پرورش و صید آبزیان اهمیت بالایی دارد.

به عنوان مثال در ژاپن ماهی هایی که در هنگام صید بمیرند ارزشی ندارند. همچنین ماهی هایی که در قفس نگه داری شوند و اضطراب بگیرند هم آن ها به خوبی تفاوت طعم را می توانند احساس کنند. در ژاپن ماهی هایی که مردم به صورت تازه مصرف می کنند بیشتر باید قبل از مصرف لاشه بشوند و خون داخل آن ها را خارج می کنند. اما بازرگان های ما اصلا به این موضوع ها توجه ای ندارند شما با تمرکز بر روی کیفیت می توانید سود بیشتری نیز بدست بیاورید.

قیمت میگو در بازار

قیمت میگو در بازار به دلیل مشکلات کرونا در چند ماه گذشته افت قیمت زیادی داشته است. به صورتی که کشورهای تولید کننده بزرگ میگو در جلسه به صورت وبینار قیمت میگو در بازار را بررسی و راه حل های خروج را بررسی کرده اند.

بازار جهانی میگو 39.24 میلیون دلار در سال 2019 برآورد شده است که پیش بینی می شود طی دوره پیش بینی 1.5 CAGR رشد کند. بازار جهانی میگو در سال 2019 حجم 4207.89 هزار متریک تن را ثبت کرد که پیش بینی می شود با تخمین CAGR برابر با 1.4٪ رشد کند.

بازار میگو توسط عوامل مختلفی از جمله افزایش تقاضا به دلیل افزایش مزایای بهداشتی ارائه شده توسط میگو ، افزایش تصویب تکنیک های جدید سازگار با محیط زیست و کشاورزی و قرارداد های دولتی و سیاست های دولت هدایت کننده بازار است.

گونه های میگو مانند میگوی پای سفید ، میگوی غول پیکر ببر ، میگوی خلیجی ، میگوی آبی و میگوی قرمز سلطنتی ، محبوب ترین ارقامی هستند که در سراسر جهان مصرف می شوند.

افزایش تقاضا برای میگو در طول covid-19 به این دلیل که باعث افزایش ایمنی می شود ، منجر به رشد بازار کلی میگو شده است. میگوها حاوی سلنیوم هستند که یک آنتی اکسیدان است و به حفظ سلامت کمک به ایمنی سیستم می کند. بنابراین ، افزایش مصرف به دلیل این واقعیت که در مبارزه با covid-19 کمک خواهد کرد ، وجود داشت.

مطالعه بیشتر

جهت مطالعه بیشتر درباره چگونه میگو را بپزم؟ 5 موردی در طبخ میگو که باید در نظر بگیرید لطفا اینجا کلیک کنید.‏

جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز میگو دریا و بسته بندی میگو لطفا اینجا کلیک کنید.‏

جهت مطالعه بیشتر درباره تجارت میگو پرورشی منجمد و میگوی دریایی منجمد لطفا اینجا کلیک کنید.‏

جهت مطالعه بیشتر درباره چرا آنتی بیوتیک در میگوی پرورشی یک معضل بزرگ است؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏

جهت مطالعه بیشتر درباره همه میگوها برابر نیستند: میگوی وحشی در مقابل میگوی پرورشی لطفا اینجا کلیک کنید.‏

جهت مطالعه بیشتر درباره آنچه در مورد میگو وحشی و پرورشی باید بدانید لطفا اینجا کلیک کنید.‏

“شما می توانید تازه ترین میگو را از بخواهید”

روش خرید میگو از ما

همانطور که می دانید قیمت میگو در بازار متفاوت است. همچنین میگو در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید. می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره میگو ، فروش و قیمت روز  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره تجارت میگو پرورشی ‏لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره  انواع میگو در ایران و جهان  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره پرورش ماهی قزل آلا در خانه لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.