لباس بیمارستان اصفهان

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان : خط مشی دقیق و قاطع شرکت ما و آگاهی از بازار، فرآیند تولید لباس های محافظ پزشکی یکبار مصرف است.

لباس بیمارستان اصفهان : افزایش تعداد جراحی‌ها عامل اصلی رشد درآمد بازار لباس‌های جراحی در سراسر جهان است. جمعیت سالخورده در جهان که به سرعت در حال رشد است نیز مسئول افزایش تعداد جراحی‌ها، نه تنها در مناطق توسعه‌یافته، بلکه در آسیا اقیانوسیه و منطقه خاورمیانه و آفریقا به دلیل افزایش درآمد سرانه است.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لباس بیمارستان اصفهان

لباس بیمارستان اصفهان : بر اساس نوع محصول، بخش لباس‌های جراحی یکبار مصرف بر بازار جهانی لباس‌های جراحی از نظر درآمد در سال 2016 تسلط داشت و پیش‌بینی می‌شود این کار در طول دوره پیش‌بینی ادامه یابد. بخش لباس های یکبار مصرف جراحی با شاخص جذابیت 5.0 در دوره پیش بینی جذاب ترین بخش است.

با توجه به سطوح حفاظتی بالاتری که توسط روپوش‌های جراحی یکبار مصرف ارائه می‌شود، انتظار می‌رود که این نوع روپوش‌های جراحی نسبت به لباس‌های جراحی قابل استفاده مجدد مورد استفاده قرار گیرند و بنابراین رشد نسبتاً بالاتری را در دوره پیش‌بینی نشان دهند. انتظار می‌رود که بخش لباس‌های جراحی قابل استفاده مجدد با شاخص جذابیت 1.4 در دوره پیش‌بینی، دومین بخش پردرآمد در بازار جهانی لباس‌های جراحی باشد. با توجه به سطوح حفاظتی بالاتری که توسط روپوش‌های جراحی یکبار مصرف ارائه می‌شود، انتظار می‌رود که روپوش‌های جراحی قابل استفاده مجدد نسبت به لباس‌های جراحی یکبار مصرف کمتر مورد استفاده قرار گیرند و بنابراین رشد نسبتاً کمتری را در دوره پیش‌بینی نشان می‌دهند.

انتظار می رود این بازار تا سال 2023 از 2.47 میلیارد دلار در سال 2018 به 3.14 میلیارد دلار برسد، در CAGR 4.9٪. عواملی مانند افزایش تعداد اعمال جراحی و افزایش بروز عفونت های بیمارستانی باعث رشد این بازار می شود. عواملی که باعث رشد این بخش می شود عبارتند از افزایش پذیرش پرده های جراحی در بیمارستان ها و مراکز جراحی سرپایی، افزایش تعداد جراحی ها به دلیل افزایش بروز بیماری های مزمن، و افزایش تقاضا برای پیشگیری از عفونت محل جراحی.

لباس بیمارستان اصفهان : پرده های جراحی

پرده های جراحی در اتاق عمل در حین جراحی برای پوشاندن بدن بیمار استفاده می شود تا با جدا کردن محل جراحی از قسمت باقیمانده بدن بیمار و همچنین از مناطق غیر استریل میز جراحی خطر آلودگی محل جراحی را از بین ببرد. پرده‌های جراحی در اندازه های مختلف و همچنین از نظر درمانی ارائه می شوند. پرده های جراحی جزء ضروری اتاق عمل هستند و برای چندین کاربرد از محافظت از بدن بیمار گرفته تا پوشش استفاده می شوند. تقاضا برای پرده های جراحی به دلیل افزایش تعداد جراحی ها در سراسر جهان، افزایش تمرکز بر کنترل عفونت و افزایش آگاهی در مورد بهداشت در حال افزایش است.

پرده های جراحی در شکل ها، محدوده ها و اندازه های مختلف موجود هستند. پرده های جراحی برای چندین کاربرد از ایمن سازی بدن بیمار گرفته تا پوشش های آب و برق استفاده می شود. عملیات و معاینه پزشکی نیاز به جداسازی محل جراحی از قسمت‌های باقی‌مانده بدن بیمار دارد تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری شود.

لباس بیمارستان اصفهان : بازار پوشاک جراحی

لباس بیمارستان اصفهان : پیش‌بینی می‌شود که بازار پوشاک جراحی در دوره پیش‌بینی رشد چشمگیری داشته باشد. بازار عمدتاً با تقاضای رو به رشد برای محافظت در برابر خطرات بالینی هدایت می شود. بازار پوشاک به سمت محصولی با ارزش افزوده بالا در مصارف پزشکی در حال رشد است. پیشرفت تکنولوژی در زمینه مراقبت های بهداشتی برای افزایش تعداد جراحی ها قابل توجه است که استفاده از لباس های جراحی را نیز افزایش می دهد. همچنین انتظار می‌رود که نگرانی فزاینده در مورد محافظت از بیمار، رشد بازار پوشاک جراحی را در دوره پیش‌بینی افزایش دهد. مقررات دولتی در مورد کیفیت و قیمت محصولات ممکن است مانع رشد بازار جهانی پوشاک جراحی در دوره پیش بینی شود.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.