ماهی معروف جنوب

قیمت روز ماهی جنوب

متاسفانه تحقیقات کامل و جامعی از ماهی معروف جنوب انجام نشده است. اما به منظور سهولت در انتخاب های خوب، EWS یک راهنمای تصویری مفید درباره ماهی معروف جنوب منتشر کرده است. این راهنمای تصویری جزئیات خوبی را شرح می دهد.

ما موارد خوب را لیست کرده ایم. متاسفانه ماهی های جنوب دارای آلایندگی هستند. به همین دلیل ما لیست ماهی معروف جنوب را بر همین اصل تقسیم بندی کرده ایم. هر چه این ماهی ها بزرگ تر می شود بیشتر در معرض مواد آلاینده قرار می گیرند. به همین دلیل بهتر هنگام انتخاب ماهی به این نکته نیز توجه کنید.

ماهی معروف جنوب

ماهی معروف جنوب عبارتند از: ماهی شیر، ساردین، شوریده، ماهی شورت، ماهی قباد، هامور، هامور، هوور(تن)‏، ماهی کفشک، ماهی باراکودا، ماهی سکن، بیاح و ماهی حلوا است.

ماهی شیر

یکی از ماهی معروف جنوب ماهی شیر است. این ماهی دارای گوشت نرم و خوشمزه است که باعث محبوبیت این ماهی در بین مصرف کنندگان شده است. این ماهی همچنین میزان تیغ خیلی کمی دارد و زمانی که تیره کمر آن جدا شود تیغی دیگر ندارد. از دیگر ویژگی های این ماهی ضایعات آن است. این ماهی نسبت به دیگر ماهی ها ضایعات خیلی کمتری دارد. به همین دلیل این ماهی مقرون به مصرفه است.

شوریده

این ماهی یکی از ماهی معروف جنوب است که نظر 35 درصد از مصرف کنندگان خودشان را جلب کرده است. این ماهی دارای خواص بیسار زیادی است. گوشت این ماهی پس از مصرف شل می شود و این در حالی است که قبل از پخت دارای گوشت سفتی است.

این ماهی دارای چربی بسیار زیادی است. اما این چربی این ماهی بسیار سبک بوده و به اصطلاح غیر اشباع است. چربی این ماهی آسیبی به بدن انسان وارد نمی کند.

ماهی شورت

این ماهی با وجود اندازه که دارد اما دارای امگا 3 بسیار زیادی است. این ماهی در محیط های و آب ها شنا زندگی می کند. همچنین این ماهی از ماهی و دیگر موجودات گوشتی تغذیه می کند. این ماهی را در دریای عمان و شرق خلیج فارس می توان پیدا کرد.

ماهی قباد

این ماهی با شکل ظاهری دوکی شکل خود یکی از ماهی های تن است. این ماهی بسیار شبیه ماهی شیر است. ماهی قباد از ماهی ساردین و دیگر ماهی های کوچک تغذیه می کند.

هامور

این ماهی دارای لکه های سیاه با پوست قهوه ای است. این ماهی در بین صخره های مرجانی زندگی می کند. اندازه این ماهی بین 45 سانت تا 150 سانتی متر است. گوشت بسیار خوشمزه ای دارد و صید این ماهی سخت است.

ماهی حلوا ‏

ماهی حلوا یا ماهی زبیده یکی از ماهی معروف جنوب است که در بین مردم عرب بسیار طرفدار دارد. این ماهی به دو صورت در بازار هست. ماهی حلوا سفید و ماهی حلوا سیاه. هر دو این ماهی های از نظر طعم بعد از پخت یکسان هستند.تفاوت این دو ماهی در میزان تیغی است که دارند. ماهی حلوا سیاه تیغ های بسیار ریزی دارد.

خرید اینترنتی ماهی سفید در ایران

ماهی سفید همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد و گرانترین ماهی سفید، ماهی دریایی می باشد. اگر به دنبال خرید اینترنتی انواع ماهی سفید می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید. برای خرید انواع ماهی سفید باید با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره زیر در تماس باشید.

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.