ماهی دریا

ماهی های دریای خزر

ماهی دریا تجارت است که  در غرب آفریقا، اروپا و چین است بسیار رونق دارد. بیشتر نقاط دنیا ماهی دریا را به صورت منجم دریافت می کنند. ما هم با عرضه منجمد ماهی دریا به طور مستقیم از کشتی های ماهیگیری اطمینان حاصل می کنیم که تنها محصولات با کیفیت به مشتریان ما با بهترین قیمت تحویل داده شود.

ماهی دریای جنوب

جنوب کشور ما خلیج فارس و دریای عمان قرار دارد که زیستگاه ماهی های زیادی است. بندر عباس، آبادان و خرمشهر از جمله شهر هایی هستند در زمنیه سید بسیار فعال هستند. ماهی های جنوب عبارتند از ماهی بیاح، ماهی سرخو، ماهی حلوا سیاه و … است. در حال حاضر مرکز بازار ماهی ایران در تهران قرار دارد. ما در اصفهان ماهی دریا جنوب را با قیمت و کیفیت عالی در اختیار شما قرار می دهیم. کوسه یکی از ماهی هایی است که تجار برای صادرات به آن علاقه زیادی دارد. ما می توانیم این ماهی را در بسته بندی وکیوم برای شما فراهم کنیم.

ماهی دریا شمال

بندر نوشهر و بندر انزلی از جمله بندرهای شمال هستند که بسیار در زمینه سید ماهی فعال هستند. بندر انزلی دومین شهر استان گیلان است و بزرگ ترین بندر در شمال ایران به شمار می آید. از ماهی شمال می توان به ماهی ازاد، ماهی سفید، اردک ماهی و … اشاره کرد. یکی از ماهی های گران قیمت جهان هم در آب های دریاچه خزر پرورش پیدا می کند. ماهی خاویار یا ازون برون یکی از ماهی های گران قیمتی است که در آب های شمال کشور پرورش پیدا می کند.

تجارت ماهی از جمله تجارت هایی است که برای بسیار از کشور ها ارز آور است. از بزرگ ترین صادر کننده ماهی می توان به اندونزی، هلند، سوئد، شیلی، کانادا، هند، آمریکا، ویتنام، نروژ و چین اشاره کرد. چین بزرگ ترین صادر کنند ماهی در جهان است. چین سالیانه 14  میلیارد دلار ماهی صادر می کند. ایران از این بازار دور است و دلیل آن توجه نکردن به بازار خارج و نداشتن صادرات است.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHI.ASLAN
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.