ماهی سالمون شمال

ماهی سالمون شمال ، شمال کشور یکی از مناطق است که پرورش ماهی در آن بسیار زیاد بوده و همچنین نزدیکی به استان های پر جمعیت کشور میزان مصرف ماهی تولید استان های شمالی را زیاد می کند.

در این مقاله قصد داریم درباره ماهی های شمال از جمله ماهی سالمون شمال و قیمت ماهی های شمال صحبت کنیم. همچنین در انتها راه همکاری و فروش ما نیز بیان می شود. امیدواریم به مطالب برای شما مفید باشد.

ماهی شمال

شمال کشور به خاطر همجواری به دریای خزر همیشه صنعت ماهی و ماهی گیری در آن رونق داشته است. البته همین موضوع و در دسترس بودن ماهی  برای مردم شمال، باعث شده است که مصرف ماهی در این مناطق نسبت به دیگر شهر های ایران بیشتر باشد. همچنین باعث شده که غذاهای خوشمزه ای هم با انواع ماهی ها درست می کنند.

از معروف ترین ماهی های شمال می توان به ماهی سفید شمال و ماهی های خاویاری اشاره کرد. ماهی سفید یکی از خوشمزترین ماهی هایی دریایی است که حاوی مقدار بسیار زیادی املاح معدنی است. ماهی های خاویاری اما متفاوت است. خاویار و ماهی های خاویاری به شدت در حال ارسال به دیگر کشورها است.

از جمله ماهی های خاویاری می توان به فیل ماهی یا ماهی بولگا اشاره کرد. این ماهی ها از جمله ماهی های خاویاری است که مشتری زیادی در دیگر کشورها دارد. اما یکی از ماهی های پرورش شمال ماهی سالمون شمال است.

ماهی سالمون شمال

ماهی سالمون شمال
ماهی سالمون شمال

ماهی سالمون شمال ، همان ماهی قزل الا است که رنگ دانه مصرف کرده است. در شمال کشور به خاطر مصرف مردم محلی و نزدیکی به استان های پر جمعیت قیمت ماهی در این مناطق بالاست.

ما عرضه کننده ماهی قزل آلا شهرکرد و اصفهان هستیم. ماهی شهرکرد از نظر بافت گوشت بهتر از ماهی شمال است و ماهی اصفهان از نظر طعم بهتر از ماهی شمال است. از طرف دیگر از نظر قیمتی هم مقرون به صرفه است. البته هزینه جا به جایی را باید در نظر گرفت. لطفا جهت اطلاعات بیشتر درباره ماهی سالمون شمال و ماهی شهرکرد و اصفهان با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره بادبان ماهی کنسرو لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر دربارهمرکز خرید ماهی قزل الا منجمد بسته بندی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره تولید ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی قزل آلا شمال لطفا اینجا کلیک کنید.‏ جهت مطالعه بیشتر درباره گوشت بادبان ماهی ، ماهی صنعتی لطفا اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید