ماهی قزل آلا قیمت روز

ماهی قزل آلا قیمت

ماهی قزل آلا قیمت مختلفی است. این باعث شده است خرید عمده ماهی قزل آلا کار آسانی برای تاجر ها نباشد. اما شما به عنوان کسی که فروشگاه دارید یا بازرگان و تاجر باید ماهی با قیمت و کیفیت مناسب خریداری کنید. شرکت بازرگانی حقیقی با ارائه ماهی با کیفیت مقرون به صرفه آماده همکاری با تمامی تجار و فروشگاه های است.

ماهی قزل آلا قیمت

ماهی قزل آلا قیمت دارای نوسانی دارد. علت این نوسان را می توان میزان تولید، رفتار مصرف کننده و همچنین بازار جهانی اشاره کرد. در این چند ماه به علت صادرات ناگهانی ماهی از ایران قیمت ها بسیار افزای پیدا کرده است. به صورتی که ماهی قزل آلا که دارای قیمت 25 هزار تومان بود به ناگهان به 40 هزار تومان خرید از شیلات افزایش پیدا کرد.

یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت اندازه و وزن ماهی قزل الا است. ماهی های مورد علاقه رستوران ها بین 300 تا 700 گرم وزن دارد. این در حالی است که مردم ماهی هایی با وزن 1.5 تا 2.5 کیلو گرمی را مصرف می کنند.

یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت پرورش این ماهی در آب شور یا آب شیرین است. ماهی هایی که در آب شور پرورش می دهند از نظر سلامت بهتر از ماهی آب شیرین هستند. همچنین گوشت ماهی آب شور لذیذتر از ماهی آب شیرین است. اما ماهی آب شور سریع تر از بین می رود. شما اگر قصد خرید عمده ماهی قزل دارید باید به واردی که بالا گفته شد توجه بفرمایید.

خرید عمده ماهی قزل آلا قیمت مناسب

خرید عمده ماهی قزل آلا
خرید عمده ماهی قزل آلا

خرید عمده ماهی قزل آلا قیمت مناسب یکی از دلایل سود و خیر برای فروشگاه ها و تاجران است. شرکت بازرگانی حقیقی با قیمت مقرون به صرفه بهترین ماهی ها را در اختیار شما قرار می دهد. ما با همکار با کارگاه های بسته بندی و ارتباط مستقیم با شیلات های پرورش ماهی و بنادر شمال و جنوب توانسته ایم زنجیره مطمئن تشکیل دهیم تا محصول خود را با قیمت و توناژ بالا تولید و در اختیار شما قرار دهیم.

“شما می توانید تازه ترین ماهی ها را از ما بخواهید”

ماهی قزل آلا قیمت

روش خرید عمده ماهی قزل آلا قیمت مناسب از شرکت بازرگانی حقیقی

ماهی همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید. با خرید از ما سود پرورش ماهی قزل آلا را تضمین کنید و در توسعه کشور نقش آفرینی کنید.

” شما می توانید شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

خرید عمده ماهی قزل آلا

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.