ماهی قزل الا در استان مازندران

قیمت ماهی قزل آلا شمال

ماهی قزل آلا در استان مازندارن ، استان مازندران یکی از استان هایی است که توان تولید ماهی قزل آلا در وسعت زیاد را دارد. ماهی قزل آلا در استان مازندران زیاد طرفدار ندارد. علت آن ها سلیقه مردم مازندران است. مردم این استان به خاطر نزدیکی با دریای خزر دارند به راحتی می توانند ماهی های دریا تهیه کنند. همچنین خود مردم می تواند برای تفریح به رودخانه های محلی بروند و در این رودخانه ماهی مصرفی خود را تهیه کنند.

اما آیا این باعث می شود که قیمت ماهی مازنداران کمتر از دیگر استان ها باشد. خیر!!! این استان به دلیل نزدیکی که با استان تهران و البرز دارد و همچنین میزان مصرف ماهی در این استان و استان دیگر شمالی کشور قیمت ماهی قزل آلا در استان مازندران نسبت به دیگر استان های تولید کننده ماهی قزل آلا بالاتر است.

استان های تولید کنند ماهی قزل آلا در ایران

ایران یکی از کشورهایی است که در زمینه تولید ماهی قزل آلا به خوبی کرده است و بسیار در این زمینه پیشرفت کرده است. ایران، مصر و کشورهای اورپایی و آمریکای شمالی در زمینه تولید پرورش ماهی قزل آلا فعال هستند.

در ایران استان های مازندران، گلستان، گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، قزوین، زنجام، لرستان، کهکلویه و بویر احمد و اصفهان در زمینه پروش ماهی قزل الا فعال هستند. پرورش ماهی قزل آلا در مازندارن و دیگر استان پرورش دهنده دارای یک ویژگی خاص هستند. بیشتر این استان دارای آب و هوای بسیار خوبی هستند و همچنین هوای آن ها نسبت به دیگر استان خنک تر است و این پرورش ماهی در این استان ها را اسان تر می کند.

اما استان اصفهان به خاطر آب و هوای متفاوتی که در سراسر این استان وجود دارد در این زمینه به خوبی کار کرده است. این استان حتی با آب شور ماهی قزل آلا را پرورش می دهد. این نوع پرورش کیفیت و طعم گوشت ماهی را بسیار خوب می کند و باعث می شود شما ماهی ارگانیک مصرف کنید.

اما از طرف دیگر ماندگاری این ماهی پایین است و باید پس از صید مصرف شود.

ماهی قزل الا در استان مازندان

ما می توانیم ماهی قزل آلا در استان مازندارن برای شما تامین کنیم. ما دارای استخرهایی در استان مازندارن، گیلان، چهارمحال و بختیاری و اصفهان هستیم. البته بعضی از این استخر های به صورت مشراکتی هستند یا درخواست همکاری به ما داده اند.

همین طور ما در اصفهان هم استخر های در شرق اصفهان داریم و استخرهایی در قسمت سردسیر استان اصفهان یعنی فریدون شهر داریم. به همین دلیل ما توان تامین انواع ماهی قزل آلا در هر حجمی هستیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل الا در شهرکرد یا ماهی شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی سالمون لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید