ماهی مارلین

ماهی مارلین

ماهی مارلین ، ماهی مارلین یکی از ماهی هایی است که برای کنسرو مورد استفاده قرار می گیرد. این ماهی به اسم اسپ یا اسبک نیز شناخته می شود. در این مقاله ما قصد داریم درباره این ماهی توضیحاتی را بیان کنیم. لطفا نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ماهی مارلین یکی از ماهی هایی است که گوشت و میزان پروتئین بالایی دارد. این ماهی را قالبا می توان در اقیانوس صید کرد. ماهی مارلین دارای دو گونه آبی و سیاه است که با توجه به این که کجا این ماهی صید می شود تقسیم بندی می کنند.

خدا را شکر به دلیل ارتباط ایران با خلیج فارس، دریای عمان و همچنین دسترسی به اقیانوس هند صید این ماهی برای ما امکان پذیر است. شرکت های کنسروسازی و بسته بندی معمولا این ماهی را در تناژ بالا خریداری می کنند.

ما این ماهی را می توانیم در طول سال برای شما با قیمت مناسب تهیه کنیم. از طرف دیگر ماهی های صنعتی دیگر هم می توانیم برای شما با قیمت کاملا مناسب تهیه کنیم.

ماهی مارلین

همان طور که گفته شد این ماهی برای کنسرو بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اما یکی از سوالات اساسی که برای این ماهی مطرح می شود این است که آیا این ماهی حلال گوشت است.

در مقاله های قبلی اشاره کردایم که هر ماهی که دارای پولک باشد حلال گوشت است. این ماهی هم از جمله ماهی هایی است که حلال گوشت است. اما بعضی این ماهی را با دلفین که حرام گوشت است اشتباه می گیرند. حتی در شرکت های کنسرو نیز از دلفین استفاده می کنند. دلفین رنگ گوشت زیبایی دارد و حجم سیاهی گوشت دلفین کم است.

ماهی مارلین از دیگر ویژگی هایی که دارد می توان به وزن آن اشاره کرد. این ماهی تا وزن 700 کیلو هم می تواند رشد کند. این موضوع دلیل دیگر است که شرکت های کنسرو از این ماهی استفاده می کنند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید ماهی مارلین در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید