ماهی پرورشی یا ماهی دریا 1

بسته بندی ماهی دریا

در ایران ماهی پرورشی مختلفی وجود دارد. ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که در ایران بسیار پرورش داده و در بازار توزیع می شود. یکی از سوالاتی که مردم می پرسند این است که باید ماهی پرورشی بخوریم با ماهی دریا. هر دو این ماهی ها دارای مزایا و معایبی هستند.

ماهی های پرورشی بسته به این که در کجا پرورش پیدا می کنند و از چه آبی برای پرورش آن ها استفاده می شود دارای خواص مختلفی است. همین بوضوع برای ماهی های دریا نیز وجود دارد. اگر شما از ماهی دریایی میل بفرمایید که در آب ها آغشته به نفت باشه با مشکلات در آینده رو به رو می شوید. این در حالی است که اگر ماهی استفاده کنید که کمتر در معرض این مواد باشد دارای خواص بسیار زیادی است. شما می توانید با مطالعه دیگر مقالات ما از ویژگی آن ها اگاهی کامل بدست بیاورید. ایم مقاله ادامه دار است. لطفا برای مطالعه ادامه این مقاله به سایت ما مراجعه فرمایید.

ماهی پرورشی ممکن است به اندازه وحشی مغذی نباشد.

در اینجا یک تناقض ناامیدکننده برای کسانی که برای سلامتی خود ماهی می خورند وجود دارد. بسته به رژیم غذایی ماهی، فواید غذایی ماهی پرورشی می تواند کمتر باشد. به عنوان مثال اسیدهای چرب امگا 3 را مصرف کنید. ماهی های وحشی امگا 3 خود را از طریق چربی های دریایی (یا چربی ها) دریافت می کنند. با این حال ، ماهیان پرورشی غالباً با ذرت ، سویا یا روغن های گیاهی دیگر که حاوی امگا 3 کمی هستند ، تغذیه می شوند .

هنگامی که ماهی ها از این نوع خوراک استفاده می کنند ، می توانند سطح بالاتری از چربی های اشباع شده را تجمع داده و نسبت امگا 6 به امگا 3 بیشتری داشته باشند ، که به اندازه عکس آن مطلوب نیست.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHI.ASLAN
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
برای خرید ماهی با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.