ماهی پرورشی یا ماهی دریا 3

بسته بندی ماهی دریا

این مقاله ادامه مقاله های ماهی پرورشی یا ماهی دریا است. ما قصد داریم 7 تفاوت بین ماهی دریا و ماهی پرورشی را برای شما بیان کنیم. تا به حال 4 مورد از این موارد را بیان کردیم و در این مقاله سه مورد آخر را بیان خواهیم کرد.

مزارع ماهی پرورشی همچنین می توانند به اکوسیستم های محلی آسیب برسانند.

از آنتی بیوتیک ها و مواد شیمیایی ممکن است در مزارع پرورش ماهی برای کنترل شیوع بیماری و انگلی استفاده شود. این می تواند به اکوسیستم های محلی آسیب برساند از طریقی که ما تازه فهمیده ایم. یک مطالعه نشان داد که دارویی که برای مقابله با شپش دریایی استفاده می شود ، انواع بی مهرگان دریایی غیر هدف را از بین می برد ، تا نیم مایل مسافت طی می کند و ساعتها در آب باقی می ماند.

ماهیان پرورشی در تلاشند تا از شرایط ناخوشایند خود فرار کنند و چه کسی می تواند آنها را مقصر بداند؟

فقط در منطقه آتلانتیک شمالی سالانه حداکثر دو میلیون ماهی آزاد فراری به طبیعت فرار می کنند. نتیجه این است که حداقل 20٪ از ماهیان قزل آلائی وحشی صید شده در اقیانوس اطلس شمالی از نژاد کشاورزی هستند. (گرچه این داده های قدیمی است که در سال 1999 منتشر شده است). ماهی های فراری با ماهی های وحشی تولید مثل می کنند و استخر ژن را به خطر می اندازند و به جمعیت وحشی آسیب می رسانند. به عنوان مثال ماهی آزاد هیبریدی جنینی بسیار ارزان تر از نمونه های وحشی آن ها است.

 مشاهده کنید: پارادوک.

این نظریه اقتصادی ضداسلامی می گوید که با کارآیی بیشتر روش های تولید ، تقاضا برای منابع در واقع افزایش می یابد. به جای اینکه کاهش یابد ، همانطور که انتظار دارید. بر این اساس ، از آنجا که پرورش آبزیان باعث می شود تولید ماهی به طور فزاینده ای موثر واقع شود و ماهی به طور گسترده تری در دسترس و گران شود ، ممکن است تقاضا در سطح گسترده ای افزایش یابد.

طبق این تئوری ، مزارع پرورش ماهی در واقع باعث صید ماهی بیشتری می شوند که می تواند به جمعیت وحشی آسیب برساند. نتیجه خالص: پرورش ماهی ممکن است فشار را بر جمعیت ماهی های وحشی از قبل تخلیه شده در سراسر جهان کم کند.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHI.ASLAN
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.