ماهی کفال ، فروش و قیمت روز ماهی کفال

ماهی کفال

ماهی کفال یکی از ماهی های مهاجر دریای شمال است. این ماهی هیچ سنخیتی با ماهی کفال قرمز جنوب ندارد. این ماهی یکی از ماهی های برتر دریای خزر است که مواد مغذی بسیار زیادی دارد. قیمت روز ماهی کفال دقیق مشخص نیست.

ماهی کفال

این ماهی نقره مایل به سبز به دلیل وجود لکه هایی در هر یک از فلس های طرفین آن ،راه راه به نظر می رسد. آنها می توانند به بیش از 47 اینچ و بیش از 17 پوند رشد کنند و دوست دارند برای ایمنی در کنار هم به زندگی کنند.

ماهی های بالغ در آب شیرین ساحلی زندگی می کنند. اما تحمل زیادی برای طیف وسیعی از شوری دارند. به خصوص که برای تخم ریزی به دریا می روند. در ماهی‌های کفال دیده شده است که سر خود را از آب خارج می کنند. بعضی ها اعتقاد دارند این کار را می کنند که سر خود را تمیز و اکسیژن بیشتری بگیرند.

کفال راه راه در سراسر جهان در مناطق گرمسیری یافت می شود. این نوع از سواحل اقیانوس اطلس، خلیج فارس و در آب های اقیانوس آرام زندگی می کنند.

خطرات ماهی کفال

این ماهی طرفداران زیادی در بین مردم ایران دارد. طی دو ده اخیر میزان صید به صورتی بوده است که در این روزها صید این ماهی و تراکم آن ها کاهش پیدا کرده است. به همین دلیل سازمان شیلات خطرات انقراض این ماهی را بیان کرده است.

البته یکی دیگر از دلایل کاهش صید این ماهی این موضوع بیان شده است که این ماهی به دلیل سردی هوا به عمق های پایین تر رفته است. اما با بررسی هایی که انجام شده است در مدت تفاوت دمایی خاصی وجود نداشته و این می تواند زنگ خطری برای این ماهی باشد.

قیمت روز ماهی کفال

قیمت روز ماهی کفال
قیمت روز ماهی کفال

قیمت روز ماهی کفال دقیق مشخص نیست. اما قیمت خرده فروشی این ماهی حدود 80 هزار تومان است. اما این قیمت هم نمی تواند قیمت درست این ماهی باشد. بهترین راه برای دریافت قیمت دقیق این ماهی تماس با ماست.

“شما می توانید تازه ترین ماهی کفال را از بخواهید”

روش خرید ماهی کفال از ما

توزیع ماهی کفال
توزیع ماهی کفال

همانطور که می دانید ماهی کفال در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.