ما فروشگاه فروش آنلاین ماهی را افتتاح و خودکار می کنیم

قیمت ماهی های جنوب

فروش آنلاین ماهی دریا موهبتی برای مصرف کننده!!!! ؟؟؟؟

در حال حاضر فروشگاه تازه فروشی زیادی در شهرهای مختلف ایران وجود دارد. اما زمانی که شما به این فروشگاه ها سر می زنید بوی بد ماهی احساس ‏می کنید. شاید بعضی از این فروشگاه ها برای از بین بردن این بو اقدام به قرار دادن برگه های گرفس یا دیگر گیاهان می کنند که بوی تند ماهی را بگیرد اما چرا این کار را انجام می دهند.

سیستم فروش ماهی دریا به صورت خرده فروشی

سیستم خرده فروشی ماهی دریا در ایران به این صورت است که ماهی پس از صید توسط لنج ها به بازار های محلی آورده شده و از آن جا برای دیگر شهر ها بارگیری می شود.

بازار میدان ماهی در میوه و تره بار در شهر های کوچک در صبح کار می کنند. معمولا ساعت فعالیت آن ها بین 5 تا 7 صبح است. ماهی های ارسالی به این حجره ها آورده شده و برای مغازه های تازه فروشی ارسال می شود. این مدت یعنی تازه ترین ماهی که شما می توانید خرید کنید 72 ساعت پس از صید است.

چرا فروش آنلاین ماهی دریا موهبتی برای مصرف کننده است؟

ماهی دریا
ماهی دریا

شرکت بازرگانی حقیقی با ارتباط های نزدیکی که در شمال و جنوب دارد. انواع ماهی را از شهر های چابهار، بندرعباس، قشم، آبادان و … به صورت مستقیم از لنج دار خرید کرده و بارگیری را انجام می دهد.

همچنین ما یک شرکت بسته بندی و فراوری ماهی هستیم. این باعث می شود که ما همیشه با حجم بالا ماهی را خریداری کنیم. این باعث می شود قیمت ما از قیمت بازار پایین تر باشد.

ماهی ها و دیگر آبزیانی که قمیت پایین تر از ما قیمت می دهند یا ماهی روز نیستند یا فراوری روی ماهی ها انجام داده اند که ماندگاری ماهی را افزایش دهند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی دریا و پرورشی را از بخواهید”

روش خرید انواع ماهی دریا و پرورشی از ما

همانطور که می دانید ماهی دریا و پرورشی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.