مرکز پخش قزل آلای اصفهان

مرکز پخش قزل آلای اصفهان

مرکز پخش قزل آلای اصفهان ، اصفهان یکی از استان هایی که تولید قابل توجهی در زمنیه ماهی قزل آلا دارد. اصفهان به خاطر تنوع آب و هوایی دارای قزل آلا آب شور و آب شیرین است.

مرکز پخش قزل آلای اصفهان یکی از اهدافی است که ما قصد داریم و سال جدید به آن دست پیدا کنیم. معمولا فروشگاه ها دوستان را رابطه هایی دارند که ماهی قزل آلا را از استخر ها خریداری کرده. اما این موضوع دست شما را در تهیه ماهی قزل آلا خواهد بست. شما حتما می دانید که ماهی قزل آلا با توجه به شرایط پرورش دارای قیمت های مختلفی است.

شما با ارائه ماهی قزل آلا در قیمت های مختلف می توانید گزینه های انتخابی خودتان را برای مشتری بیشتر کنید. این استراتژی فروش به شما این اجازه را می دهند که فروش بیشتر داشته باشید.

مرکز پخش قزل آلای اصفهان

ما با داشتن ارتباط های مختلفی که داریم می توانیم ماهی قزل آلا را در ضریب های 100 کیلویی برای شما ارسال کنیم. شما می توانید با ارائه 100 کیلو ماهی شرق، 100 کیلو ماهی قزل چشمه و 100 کیلو ماهی رودخانه مشتری خودتان را با گزینه های مختلف درگیر کنید.

ما قصد داریم مرکز پخش قزل آلای اصفهان باشیم. در این جهت قصد داریم که شرایط ویژه ای را ایجاد کنیم. شما به ما بگویید که چه شرایطی ایجاد کنیم که برای شما مناسب باشید. با ما از طریق اینیستاگرام  در ارتباط باشید. با شماره که که در قسمت ارتباط با ما وجود دارد نیز می توانید تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید