نحوه صاردات ماهی قزل آلا

نحوه صاردات ماهی قزل آلا

نحوه صاردات ماهی قزل آلا ، یکی از ماهی هایی که در ایران در این دوران بسیار صادر می شود ماهی قزل آلا است. ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پرورشی و سرد آبی است.

در این مقاله می خواهم درباره نحوه صادرات ماهی قزل آلا توضیح دهم. در مقاله های قبلی توضیحاتی درباره نحوه صادرات ماهی به دیگر کشور ها از جمله قطر، کویت، امارات، روسیه، نرکیه و … . در این مقاله قصد داریم مدارک لازم برای صادرات و بحوه پیدا کردن مشتری به شما بگوییم.

ما شرکت بسته بندی هستیم. برای صادرات شما نیاز دارید که ماهی خودتان را بسته بندی کنید و با توجه به مدارک بهداشتی محصول خودتان را ارسال کنید. ما تمامی مدارک برای ارسال ماهی به سراسر اتحادیه اروپا و روسیه را داریم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نحوه صاردات ماهی قزل آلا

شما در اولین نحوه صادرات ماهی قزل آلا باید بدانید که محصول شما توسط قانون چگونه تعریف می شود.زیرا شرایط صادرات بین محصولات متفاوت است. در قانون بعضی کشور ها و خود کشور ما محدودیت هایی برای صادارت و واردات وجود دارد. به عنوان مثال ماهی ها و آبزیان زیر در بعضی کشورها ممنوعیت صادرات و واردات دارد.

 • ابلیس
 • تمساح
 • سخت پوستان (مانند میگو ، خرچنگ سنگ ، یابی ، خرچنگ)
 • ماهی باله (مانند مارماهی ، ماهی تن)
 • صدف (مانند صدف ، گوش ماهی ، صدف ، پیپس ، صدف ، حلزون)
 • محصولی که در صورت حذف ماهی به عنوان عنصر دیگر ، این محصول دیگر دارای مشخصات ذکر شده یا ضمنی نخواهد بود (مانند لازانیا خرچنگ شن ، ماسه ماهی دودی ، سس ماهی).

در مرحله دوم نحوه صادرات ماهی قزل آلا هم برای کالاهای تجویز شده و هم برای کالاهای غیر تجویز شده ، باید تمام شرایط تعیین شده توسط کشور وارد کننده را داشته باشید.

برای صادرات به روسیه کد رجیستر نیاز دارید. اما بعضی کشور ها فقط با کد ‏ir‏ ‏قابل ارسال محصولات است.‏

در مرحله بعدی باید تجهیزات مانند زیر را آماده کنید:

 • حمل و نقل کالا
 • تولید کنندگان
 • پردازنده ها
 • تهیه کنندگان
 • تجهیزات ذخیره سازی
 • کشتی هایی که محصول برای صادرات در آن بسته بندی می شود.

مرحل تامین تا ارسال

در این مرحله از نحوه صادرات ماهی قزل آلا باید تامین کننده پیدا کنید. تا ماهی را از او خریداری کنید. سپس اطمینان حاصل کنید که تمام گواهینامه ها ، اظهارنامه ها و هرگونه اسناد پشتیبانی را که برای صادرات کالاهای خود نیاز دارید ، داشته باشید.

برای صادرات محصولات ارگانیک یا بیودینامیکی ، باید گواهی تولید ارگانیک داشته باشید. این مورد را فقط در صورتی دریافت خواهید کرد که محصولات خود را از یک تأمین کننده مجاز تأمین کرده باشید.

سپس درخواست صادرات می دهید. کارهای کمرکی را انجام می دهید. کالای خودتان را صادر می کنید. ما تمامی این کار ها را برای می توانیم انجام دهیم. کافی است شما مشتری در خارج از کشور داشته باشید.

ما تمامی امکانات و از قوانین آگاهی داریم. برای صادرات لازم است که با ما تماس بگیرد. البته قبلش باید مشتری داشته باشید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.