وزن ماهی قزل آلا رستورانی چقدر است‏؟

فروش ماهی قزل الا در ماه نشان

وزن ماهی قزل آلا رستورانی ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که در رستوان ها مورد استفاده قرار می گیرد. اولین نکته برای رستوران یک سایز بودن ماهی است. معمولا رستوران ها ماهی قزل آلا در وزن 250 تا 600 گرم را مورد استفاده قرار می گیرد.

وزن ماهی قزل آلا رستورانی چقدر است؟ چه نوع ماهی قزل آلایی برای رستوران ها مناسب است؟ از کجا خرید وزن ماهی قزل‌آلا رستورانی را انجام دهم؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سولات توضیح دهیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما بسته بندی و تولید ماهی قزل آلا را در شهرکرد و اصفهان انجام می دهیم. برای خرید با ما تماس بگیرد.

وزن ماهی قزل آلا رستورانی چقدر است‏؟

همان طور که در بالا عنوان شد بهترین وزن ماهی قزل آلا رستورانی از 250 تا 600 گرم است و رستوران ها باید ماهی با وزن و سایز یک اندازه را مورد استفاده قرار دهند.

سایز ماهی رستورانی به صورت عدد نام گذاری کرده اند.  L7 یعنی ماهی 200 گرم به پایین. ماهی 200 تا 250 گرم را L8 نام گذاری کرده اند. این عدد گذاری به همین صورت بالا می آید.

چه نوع ماهی قزل آلایی برای رستوران ها مناسب است؟‏

معمولا ماهی قزل آلا سفید در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. کمتر از ماهی سالمون قزل استفاده می شود. علت این موضوع هم این است که به این ماهی در این وزن رنگ دانه داده نمی شود. به همین دلیل شما نمی توانید رستورانی پیدا کنید که ماهی سالمون سرو کند.

از کجا خرید وزن ماهی قزل آلا رستورانی را انجام دهم‏؟

بهتر است که ماهی بسته بندی و منجمد را خریداری کنید. ابتدا این که سایز این ماهی ها کاملا مشخص است. تفاوت وزنی ندارند. همین طور در تونل انجماد منجمد شده است. همان طور که گفته شد وزن ماهی قزل آلا رستورانی را شما از سایز L7 سفارش دهید. برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.