پخش و فروش عمده میوه خشک به سراسر ایران و جهان

تولید کننده میوه خشک

پخش و فروش عمده میوه خشک به سراسر ایران : میوه خشک یکی از محصولاتی است که در سراسر ایران تولید و مصرف می شود. اما به توجه به اقلیمی که وجود دارد میوه های خاصی در هر منطقه پیدا می شود.

در این مقاله قصد داریم درباره پخش و فرشو میوه خشک بخ سراسر ایران صحبت کینم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي کنيم.

پخش و فروش عمده میوه خشک به سراسر ایران و جهان

همان طور که گفته شد میوه خشک یکی از محصولاتی است که در سراسر ایران تولید و مصرف می شود. اما هر جا با توجه به این که چه چیزی تولید می شود را مصرف می کنند.

ما یک شرکت تولید میوه خشک هستیم. به همین منظور انواع میوه خشک را تولید کرده. مزیت اصلی ما این است که در اصفهان قرار داریم. اصفهان در مرکز ایران قرار دارد و هزینه حمل و نقل برای اصفهان بسیار پایین است. از طرفی اصفهان به عنوان شهر ترانتزیتی است. یعنی اتوبوس ها یا ماشین های باربری یکی از اصلی که طی  می کنند عبور از اصفهان است. همین موضوع باعث می شود که بهترین و تازه ترین میوه ها به اصفهان برسد.

ما می توانیم انواع میوه های خشک را برای شما ارسال کنیم. برای درخواست میوه خشک کافی است با ما تماس بگیرید.

شرایط ارسال

برای پخش و فروش عمده میوه خشک به سراسر ایران ‏کافی است با ما تماس بگیرید. بعد از این که تماس گرفتید و سفارش شما ثبت شد با توجه به انتخاب شما محصول ارسال می شود.

شما می توانید نوع بسته بندی، نوع حمل و نقل را تعیین کنید. شما ممکن برای مصارف مختلفی قصد خرید داشته باشید، به همین جهت ما برای شما شرایط انتخابی برای بسته بندی قرار داده ایم. کافی است که شما انتخاب کنید که می خواهید به چه صورتی بسته بندی شما انجام شود.

سپس می توانید تعیین کنید که به چه صورتی برای شما ارسال شود. بعضی از هموطنان ترجیح می دهند به جای پست از شرکت های حمل و نقل و باربری استفاده شود. به همین جهت، در هر دو صورت یا شیوه دیگر میوه خشک برای شما ارسال می شود.

قبل از ارسال از مرسول عکس گرفته و شماره پیگیری برای شما ارسال می شود. همچنین در صورتی که با شرکت باربری ارسال شود شماره و برگه برای شما ارسال می شود. حتی اگر با اتوبوس ارسال شود، شماره راننده برای شما ارسال می شود.

سلب مسئوليت: اطلاعات موجود در اين سايت فقط براي اهداف آموزشي است ‏و جايگزيني براي درمان پزشکي توسط متخصص مراقبت هاي بهداشتي نيست . ‏به دليل نيازهاي فردي منحصر به فرد ، خواننده بايد با پزشک خود مشورت کند تا ‏مناسب بودن اطلاعات را براي موقعيت خواننده تعيين کند. همچنين اين مطالب از ‏مطالب سايت هاي انگليسي زبان تهيه شده و امکان اشتباهات اطلاعاتي وجود ‏دارد.‏

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.