چطور شرکت ها برای پخش عمده تن ماهی با ما تماس بگیرند؟

خرید تن ماهی ارزان

پخش عمده تن ماهی ، تن ماهی یا کنسرو ماهی از جمله غذای است که مردم برای سرعت زیاد در پخت و خواص آن مورد استفاده قرار می دهند. در تن ماهی از مواد که باعث نگهداری می شود استفاه نمی شود. پخش عمده تن ماهی یکی از کالاهایی است که شرکت های پخش آن را انجام می دهند.

چطور شرکت ها برای پخش عمده تن ماهی با ما تماس بگیریند؟ چطور ماهی های تن را خریداری کنیم؟ سوال هایی است که قصد داریم در این مقاله به آن پاسخ دهیم. لطفا اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کنند ماهی های صنعتی هستیم. ماهی هوور، گیدر، زرده، مارلین و بادبان ماهی از جمله ماهی های است که برای کنسرو ماهی مورد استفاده قرار می گیرد. برای پخش عمده تن ماهی با ما تماس بگیرید.

چطور شرکت ها برای پخش عمده تن ماهی با ما تماس بگیرند؟ ‏

ما عرضه کننده ماهی صنعتی و کنسرو ماهی هستیم. همین طور ما تمان تولید کنسرو ماهی با استاندارد مورد نیاز شما نیز هستیم. شرکت های پخش برای خرید و پخش عمده تن ماهی می توانند با ما تماس بگیرند. شما می توانید با شماره که در بالا به آن اشاره شد تماس بگیرید. 09134469940 شماره اصلی آقای حقیقی است.

از طرفی می توانید به شماره 09931997049 نیز تماس بگیرید. این شماره دارای واتازاپ است. راه دیگر ارتباطی با ما پیج اینیستاگرامی ما است. ما در این پیج تمامی محصولاتی که داریم را ارائه می دهیم. همین طور در بعضی مواقع ما به صورت خورد و مردم اطراف خورده فروشی نیز داریم.

چطور ماهی های تن را خریداری کنیم؟‏

برای پخش عمده تن ماهی شرکت ها عوامل مختلفی را در نظر می گیرند. اما قیمت تن ماهی عامل اصلی است. ماهی هایی که برای تن ماهی مورد استفاده قرار می گیرند. عبارتنداز ماهی هوور، زرده، مارلین و بادبان ماهیی است. ما این ماهیی را به صورت عمده می توانیم برای شما تامین کنیم. ماهی ما از چابهار تامین می شود. چابهار به دلیل دسترسی به آب های اقیانوس هند و پایین بودن قیمت این ماهی در پاکستان باعث شده است که ما با قیمت مناسب خرید ما شده است.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.