کاپوچینو اسپانه

کاپوچینو اسپانه

کاپوچینو یک نوشیندنی انرژی زا است که حاصل آمیخته شدن اسپرسو و شیر است. کاپوچینو اسپانه یکی از پودرهایی است که کار را بسیار راحت کرده است. این نوشیدنی به دلیل اضافه شدن شیر به اسپرسو برای افرادی که تحمل طعم تلخ اسپرسو را ندارند توصیه می شود. کاپوچینو با دستگاه های مخصوص تهیه می شود ولی با این حای می توان آن را در منزل تهیه کرده و از آن لذت برد.

کاپوچینو اسپانه
کاپوچینو اسپانه

نحوه تهیه کاپوچینو در خانه:

تهیه کاپوچینوی یک عالی در آشپزخانه های میتواند یک لذت و تفریح به حساب بیاید. برای این کار شما به آب، بخار و تجهیزات مناسب تهیه کاپوچینو احتیاج دارد. شما یک دستگاه اسپرسو با یک عصای بخار داخلی می خواهید. کاپوچینو نوشیدنی تقریباً 150 میلی لیتری است که از 25 میلی لیتر قهوه اسپرسو و 85 میلی لیتر شیر تازه که عمل کف کردن باعث ایجاد حجم اضافی در کاپوچینو می شود.

بهترین روش برای تهیه یک کاپوچینو:

شیر سرد را در یک پارچ بخارپز فلزی بریزید، حدود یک سوم کاملاً بخار را از چوب بخار به مدت دو ثانیه آزاد کنید تا آب باقیمانده از بین برود و نوک میله بخار را به شیر آغشته کنید. با بالا رفتن کف و افزایش حجم شیر، پارچ را پایین بیاورید، همیشه نوک آن را زیر آب و کج نگه دارید تا یک گرداب ایجاد کند. بخارپز کردن را ادامه دهید تا شیر به دمای 65 درجه برسد.

صبر کنید تاحجم آن دو برابر شود سپس پایه پارچ را محکم بر روی صفحه بخارپز فشار دهید تا کف فشرده شود اسپرسو را در یک فنجان بزرگ بریزید. برای انجام دادن بهتر اینکار ابتدا مرکز فنجان را هدف بگیرید و سپس با حرکت های دورانی به سمت لبه ها حرکت کنید.

انواع کاپوچینو:

کاپوچینو بر حسب میزان شیر و کف روی آن، انواع مختلفی دارد.

کاپوچینو، کاپوچینوی خشک و کاپوچینوی تر و کاپوچینوی خشکِ خشک تقسیم بندی می شود.

کاپوچینو اسپانه

وزن750 گرم
وزن بسته‌بندی830 گرم
ابعاد بسته‌بندی12x24x32 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت25/11149
سایر توضیحاتمحصولی است با عطر و طعمی بی نظیر و میزان فوم مطلوب. شامل یک بسته 20 عددی و یک بسته 250 گرم.

توجه: هنگام مصرف بسته 250 گرمی، دستورالعمل پشت بسته را دقت فرمایید که به ازای یک لیوان حاوی 170میلیمتر آب داغ، سه و نیم قاشق غذاخوری (معادل 25 گرم) پودر استفاده شود.

زندگی کوتاه است. به خاطرش بیدار بمانید “

روش خرید کاپوچینو از ما

همانطور که می دانید کاپوچینو در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید کاپوچینو تازه و مقرون به صرفه هستید. می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم. برای مشاهده انواع محصولات ما در زمینه قهوه لطفا اینجا کلیک کنید.

 برای خرید انواع قهوه می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع قهوه فراوری و بسته بندی شده را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله ها و محصولات ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.