کبک بسته بندی

ارسال کبک برای امارات

کبک بسته بندی : کبک پرنده تنها و بومی در ایران است که ما می توانیم آن را به سادگی و با سرمایه کم پرورش دهیم. کبک در ایران به صورت بسته بندی به بازار عرضه می شود. همین طور این پرنده برای صادرات نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کبک بسته بندی ، بسته‌بندی فروشگاهی کبک به چه صورت است؟ بسته‌بندی صادراتی کبک، موضوع هایی هستند. لطفا انتقادات، پیشنهادات، اطلاعات و تجربیات خودتان را در این زمینه با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی و پرندگان را انجام می دهیم. برای خرید ماهی بسته‌بندی(منجمد، تازه، وکیوم، صادراتی و فروشگاهی)، پرندگان (کبک، بلدرچین و …)، کنسرو ماهی و ماهی های صنعتی با ما تماس بگیرید.

کبک بسته بندی

کبک پرنده ای است که در بیشتر مناطق جهان وجود داشته و لانه خودش را بر روی زمنیه می سازد. این در حال حاضر به صورت وسیع پرورش پیدا می کند. این پرنده از خانواده پرنده قرقاولان است.

کبک بسته‌بندی یکی از بهترین گوشت هایی است که شما می توانید برای مصرف خریداری کنید. کبک و بلدرچین به صورت بسته‌بندی در بازار موجود هستند.

این پرنده علاوه بر این که گوشت بسیار خوشمزه ای دارد، ویژگی های درمانی زیادی نیز دارد. این پرنده را از دیر باز برای مصرف بیماران شکار کرده. الان کبک بسته بندی برای کشورهای دیگر از جمله، قطر، عراق، روسیه و … نیز ارسال می شود.

بسته بندی فروشگاهی کبک به چه صورت است؟

کبک بسته بندی فروشگاهی به صورت تازه و منجمد است. یک نوع بسته بندی هست که خیلی ساده و به صورت تازه کبک را برای مرغ فروشی ها ارسال می کند.

اما فروشگاه ها بیشتر ترجیح می دهند که بسته بندی خریداری کنند که ماندگاری بیشتری داشته باشد. از طرف دیگر هنگامی که مشتری آن ها خریداری و مصرف می کند راضی باشد.

همین موضوع باعث میشود که کبک بسته بندی وکیوم را خریداری کنند. بسته بندی وکیوم با خارج کرده هوا از داخل بسته بندی، سرعت فساد گوشت را کاهش می دهند و گوشت را تازه نگه می دارد.

بسته ‏بندی صادراتی کبک‏

کبک یک پرنده ای است که در کشورهای همسایه بسیار مصرف می شود. امارات یکی از پر مصرف ترین کشورها بین کشورهای همسایه است. بسته بندی که برای این کشور و دیگر کشورها ارسال می شود به صورت منجمد است.

کبک بسته بندی به صورت وکیوم یا جعبه است. اما به دلیل وجود فروشگاه های زیاد برای کشور امارات بهتر است که به صورت وکیوم ارسال شود. از طرفی که ما می توانیم با لیبل دلخواه شما این کار را انجام دهیم.

” کبک یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید  کبک از ما

همانطور که می دانید   کبک دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع  با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید  کبک برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع  می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع  و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.