کنسرو ماهی تن

تن ماهی فلفلی

کنسرو ماهی تن ، کنسرو ماهی تن یکی از غذاهایی است که مورد علاقه مردم قرار دارد. برای تهیه کنسرو ماهی تن از ماهی های صنعتی استفاده می شود. ما عرضه کنند انواع ماهی های صنعتی هستیم. در این مقاله قصد داریم درباره انواع ماهی های صنعتی را مورد بررسی قرار دهیم. امید واریم این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

کنسرو ماهی تن

کنسرو ماهی تن ، انواع ماهی هایی که برای کنسرو ماهی تن مورد استفاده قرار می گیرد. ماهی هوور، گیدر، زرده، مارلین یا اسپ یا اسبک، بادبان ماهی یا سلفیش و جک اسمیت از جمله ماهی هایی هستند که برای کنسرو مورد استفاده قرار می گیرد.

ماهی هوور

ماهی هوور از جمله بهترین ماهی های است که برای کنسرو ماهی تن مورد استفاده قرار می گیرد. این ماهی کم تیغ است. همچنین دارای کوشت تیره رنگی است. این ماهی را شما می توانید در بازار روز هم پیدا کنید و برای مصرف روزانه خریداری کنید.

قیمت این ماهی به صورت روزانه تعیین می شود. این ماهی به صورت فصلی در بازار پیدا می شود. در فصولی که این ماهی در بازار نیست، منجمد این ماهی عرضه می شود. ما به صورت سالانه می توانیم این ماهی را به صورت تازه یا فصلی در اختیار شما قرار دهیم. برای خرید این ماهی برای خانه های کنسرو سازی با ما تماس بگیرید.

ماهی گیدر

ماهی گیدر هم در خانوارده ماهی هوور قرار می گیرد. تفاوت اصلی آن ها در شکل ظاهری است که ماهی گیدر رنگ زردی بر روی لبه های باله های خود دارد. این ماهی همچنین گوشت نارنجی رنگی دارد که باعث شده است که برای مصارف روزانه مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ نارنجی این ماهی باعث شده است که قیمت این ماهی نسبت به هوور بالا تر باشد. ما می توانیم به صورت دائمی تازه و منجمد این ماهی را برای شما تهیه کنیم. لطفا جهت خرید با ما تماس بگیرد.

ماهی مارلین

ماهی مارلین یکی دیگر از ماهی هایی است که برای کنسرو ماهی تن استفاده می شود. این ماهی شکل زیبایی دارد. بیشتر صید این ماهی در چابهار صورت می گیرد. چون این ماهی را بیشتر می توان در اقیانوس ها پیدا کرد. لطفا جهت خرید با ما تماس بگیرید.

بادبان ماهی یکی دیگر از ماهی های کسنرو ماهی تن است. این ماهی فیله است و باله کمر او مثل بادبان است. اسم دیگر این ماهی سلفیش است. این ماهی هم مانند مارلین بیشتر در چابهار صید می شود. ما این ماهی را هم می توانیم به صورت عمده در اختیار شما قرار دهیم.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

کنسرو ماهی تن

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

کنسرو ماهی تن

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

کنسرو ماهی تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.