کنسرو ماهی گیدر در کدام شرکت ها تولید می کنند؟

تن ماهی فلفلی

کنسرو ماهی گیدر : ماهی گیدر یکی از ماهی های خانواده تن است که برای کنسرو ماهی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماهی به دلیل گوشت صورتی و کیفیت بافت گوشتی که دارد یکی از گران ترین ماهی های خانواده تن است.

کنسرو ماهی گیدر در کدام شرکت ها تولید می کنند؟ تفاوت ماهی گیدر و بقیه ماهی های خانواده تن چیست؟ ویژگی های ماهی گیدر چیست؟ در این مقاله قصد دارم درباره این موضوع ها صحبت کنم. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را در این زمنیه با ما به اشتراک بگذارید. همین طور انتقادات و پیشنهادات خودتان را بفرمایید تا بتوانیم کیفیت کارمان را بهتر کنیم.

ما در زمینه عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی فعالیت می کنیم. برای خرید کنسرو ماهی و دیگر ماهی های دریایی و پرورشی چه برای صادرات و بازار داخل به صورت بسته بندی وکیوک و دیگر بسته بندی ها با ما تماس بگیرید.

کنسرو ماهی گیدر در کدام شرکت ها تولید می کنند؟

کنسرو ماهی گیدر یکی از کنسرو ماهی های گران است. علت آن هم نوع ماهی است که برای این کنسرو مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که در ادامه اشاره خواهیم کرد ماهی گیدر یکی از ماهی هایی است که میزان ضایعات زیادی ندارد همین موضوع باعث می شود که زنگ کنسرو ماهی سفید بدست آید و بافت گوشتی خیلی خوبی نیز داشته باشد.

تفاوت ماهی گیدر و بقیه ‏ماهی های خانواده تن چیست؟

تفاوت اصلی کنسرو ماهی گیدر با کنسرو ماهی مثل زرده و … در سفیدی گوشت اش هست در زمانی که کنسرو بدست می آید. ماهی زرده در این شرایط رنگ تیره ای دارد و بافت خوبی ندارد. ماهی مارلین با این که رنگ گوشت سفیدی دارد اما بافت گوشتی آن زیاد مناسب نیست. اما این ماهی با ماهی هوور شباهت های بسیار زیادی دارد. چه از نظر رنگ گوشتی و چه از نظر بافت که دارد.

ویژگی های ماهی گیدر چیست؟ ‏

اولین ویژگی این ماهی کم تیغ بودن این ماهی است. این ماهی گوشت زیادی دارد و تیغ کمی دارد. همین طور رنگ گوشتی آن از سفید تا قرمز هست. بعضی از قیمت های این ماهی رنگ گوشت صورتی دارد. از طرفی این ماهی در وزن های بالا صید می شود.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید کنسرو ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.