کیفیت ماهی قزل الا در زنجان به چه صورت است؟

ماهی قزل الا در زنجان

ماهی قزل الا در زنجان : ماه نشان زنجام و استان زنجان یکی از شهرهایی است که تولید ماهی قزل آلا با کیفیت دارند. بعد از شهرکرد زنجان به دلیل آب و هوای بسیار خوبی که دارد تبدیل به یکی از جاهایی شده است که ماهی آن به دیگر کشورها ارسال شود.

کیفیت ماهی قزل الا در زنجان به چه صورت است؟ چه نوع ماهی هایی در زنجان پرورش پیدا می کند؟ ویژگی جغرافیایی ماه نشان چطور است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موضوعات صحبت کنیم. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. همین طور انتقادات  پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم کیفیت محتوای تولید را افزایش دهیم.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی هستیم. برای خرید انواع ماهی، کنسرو ماهی  و … با ما تماس بگیرید.

کیفیت ماهی قزل الا در زنجان به چه صورت است؟

کیفیت ماهی قزل الا زنجان بسیار بالا است. زنجان آب و هوای بسیار خوبی دارد و کیفیت آبی که در منطقه ماه نشان موجود است بسیار بالا است. به همین دلیل باعث شده است که ماهی تولید این منطقه بسیار بالا باشد.

از طرف دیگر مثل شهرکرد و اصفهان بیشتر مردم این منطقه به نوعی در زمینه ماهی فعالیت می کنند. همین موضوع باعث شده که تجربه تولید در این منطقه افزایش پیدا می کند و می توان این ماهی را به کشور های دیگر ارسال کرد.

 چه نوع ماهی هایی در ‏زنجان پرورش پیدا می کند؟

استان زنجان یکی از استان هایی است که آب و هوای بسیار خوبی دارد و مشکل آب در این منطقه کمتر از دیگر استان ها است. این عامل باعث شده است که مردم در این منطقه شروع به پرورش ماهی بکنند. در این استان بیشتر ماهی قزل الا پرورش پیدا می کند. اما ماهی های دیگری مثل کپور، آمور و … نیز پرورش پیدا می کند.

ویژگی جغرافیایی ماه نشان چطور است؟ ‏

روستای ماه نشان یکی از روستاهایی قدیمی استان زنجان است. این منطقه کوهستانی است که از اب رودخانه برخوردار است. شما در این منطقه می توانید کوه های آلا داغ لار را ببینید. شما در این منطقه رنگ های بسیار زیبایی را می توانید ببینید و با نمونه های خارجی مثل پارک ملی ژانگی دانکسیا در چین مقایسه کنید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.