گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان : خط مشی دقیق و قاطع شرکت ما و آگاهی از بازار، فرآیند تولید لباس های محافظ پزشکی یکبار مصرف است.

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان : خط مشی دقیق و قاطع شرکت ما و آگاهی از بازار، فرآیند تولید لباس های محافظ پزشکی یکبار مصرف است. پس از سال ها توسعه، ما قابلیت های تحقیق و توسعه محصول پیشرو در صنعت، قابلیت های تولید و قابلیت های بازاریابی را ایجاد کرده ایم. ما قادر به حل مشکل شما هستیم. شرکت ما با مفهوم “جزئیات به کیفیت، خدمات ناشی از صداقت، رسیدن ایده ها به برند” مطابقت دارد.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می‌خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می‌توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان : لباس های محافظ پزشکی نه تنها برای محافظت از متخصصان پزشکی در برابر عوامل بیماری زا، بلکه برای محافظت از بیماران در برابر آلودگی احتمالی ضروری است. ماسک‌های جراحی، ماسک‌های تنفسی، روپوش‌ها، پیش‌بند، دستکش‌ها و گیره‌ها در مبارزه با ویروس COVID-19 ضروری شده‌اند، با این حال این افزایش مصرف و دور ریختن محصولات یک‌بار مصرف بر محیط زیست و سلامت ما تأثیر منفی می‌گذارد.

در طول همه‌گیری، بخش مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا به تنهایی شاهد رشد 4700 درصدی تقاضا برای ماسک‌های صورت بوده است – تا 85 تا 90 میلیون در ماه. به همین ترتیب، مصرف پیش بند یکبار مصرف و دستکش به ترتیب 550 درصد و 200 درصد رشد داشته است. این روند منحصر به انگلستان نیست و رشد سرسام آور لباس های محافظ پزشکی یکبار مصرف به طور فزاینده ای مشکل ساز است.

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان تاثیر لباس های محافظ پزشکی یکبار مصرف

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان تولید بیش از حد لباس‌های محافظ پزشکی یکبار مصرف ، اهداف سلامتی و آب و هوایی ما را تضعیف می‌کند – اکثریت آنها از پلاستیک ساخته شده‌اند، که همچنان به اتکای ما به سوخت‌های فسیلی، به ویژه در مقیاس فعلی تولید ادامه می‌دهد. پس از یک عمر کوتاه و یکبار مصرف، لباس های محافظ پزشکی یکبار مصرف نیز از طریق دور انداختن به محیط زیست و سلامت ما آسیب می‌رساند:

  • سوزاندن – انتشار کربن بیشتر و همچنین گازهای سمی مانند دیوکسین ها یا فوران ها و خاکستر سمی ایجاد می‌کند.
  • دفن زباله – محصولات می‌توانند صدها سال باقی بمانند و به طور بالقوه مواد شیمیایی سمی را به خاک و آب شسته شوند.

برخی از بیمارستان‌ها ممکن است گزینه‌های مبتنی بر زیستی یک‌بار مصرف را در نظر بگیرند، اما لزوماً برای محیط‌زیست بهتر نیستند و به مسائل اساسی پیرامون رفتار مصرف ما نمی‌پردازند.

جنبه اجتماعی مدل‌های تولید خطی اغلب نادیده گرفته می‌شود – تأسیسات تولید پلاستیک، همچنین مکان‌های سوزاندن و محل‌های دفن زباله، اغلب در مجاورت جوامع محروم هستند و سلامت آنها را بیشتر در معرض خطر قرار می‌دهند. تولید لباس‌های محافظ پزشکی، مانند بسیاری از زنجیره‌های تامین جهانی دیگر، با نقض حقوق کارگران و شرایط کاری نگران‌کننده مرتبط است.

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان کمبود عرضه در شرایط بحرانی

در اوج همه‌گیری، اتکای ما به عرضه ثابت اقلام یکبار مصرف آشکار شد – اختلالات جدی در عرضه لباس‌های محافظ پزشکی آسیب‌پذیری‌های ذاتی زنجیره‌های تامین فعلی ما را برجسته کرد. اطمینان از اینکه لباس های محافظ همیشه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در دسترس است، حتی در شرایط بحرانی، در یک مدل اقتصادی خطی هم چالش ها و هم خطرات را به همراه دارد.

در طول کمبود، بسیاری از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی چاره‌ای جز استفاده مجدد از اقلامی که یکبار مصرف می‌باشند نداشتند از سر ناچاری، آنها راه‌هایی برای استریل کردن ماسک‌های یکبار مصرف N95 با پراکسید هیدروژن تبخیر شده پیدا کردند.

با این حال، ضدعفونی کردن لباس های محافظ یکبار مصرف تنها یک عمل اضطراری است و بحران کمبود را حل نمی کند. مدیریت بیمارستان و تهیه کنندگان باید تلاش ها را بر روی اتخاذ لباس های محافظ جایگزین، ایمن و قابل استفاده مجدد متمرکز کنند. در مواردی که جایگزین‌های قابل استفاده مجدد هنوز در دسترس نیستند، تهیه‌کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که محصولات با معیارهای زیست‌محیطی و اجتماعی مطابقت دارند و از نوآوری به سمت اقلام بادوام‌تر و قابل استفاده مجدد حمایت می‌کنند. تامین کنندگان خدمات بهداشتی همچنین باید بازتاب فدراسیون ایمنی اروپا در مورد پایداری PPE را مطالعه کنند، که توصیه های زیادی را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای اکثر لباس های محافظ پزشکی نیز اعمال شود.

NHS یک پروژه آزمایشی را در بریتانیا آغاز کرد تا ماسک‌های صورت دارای گواهی IIR قابل استفاده مجدد را معرفی کند ، که نشان می‌دهد چگونه مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند تقاضا برای محصولات قابل استفاده مجدد را در بازاری که در غیر این صورت تحت سلطه محصولات یکبار مصرف است، افزایش دهد. چالش‌های نظارتی باقی‌مانده است، اما این آزمایشی پتانسیل زیادی را نشان می‌دهد و می‌تواند نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در دور شدن از فرهنگ دور ریختنی ما باشد.

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان چالش ها و مزایای لباس های محافظ قابل استفاده مجدد در مراقبت های بهداشتی

1. ترس از آلودگی

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان یک استدلال رایج به نفع اقلام یکبار مصرف در مراقبت های بهداشتی، ساده سازی این است که وسایل یکبار مصرف خطر آلودگی را کاهش می دهند و موارد قابل استفاده مجدد آن را افزایش می دهند. خطر عفونت، با این حال، به شدت به محصول و روش، و همچنین بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد – بنابراین تجزیه و تحلیل دقیق تری لازم است. نشان دادن اینکه محصولات یکبار مصرف خاص نرخ آلودگی کمتری را ایجاد می کنند و خطر عفونت بیشتر در ارتباط با اقلام قابل استفاده مجدد یا نشان داده نشده است یا بسیار کم است، دشوار است.

بسیاری از مطالعات اخیر به‌طور غیرمنصفانه، ماسک‌های صورت جراحی یکبار مصرف را با ماسک‌های پنبه‌ای قابل استفاده مجدد و «خانگی» به جای ماسک‌های قابل استفاده مجدد درجه پزشکی مقایسه می‌کنند. ماسک‌های جراحی تا دهه 1960 قابل استفاده مجدد بودند و مسائلی را برای پیشگیری و کنترل عفونت ایجاد نمی‌کردند، با مطالعات آن زمان کیفیت آن‌ها و حتی برتری ماسک‌های پارچه‌ای تایید شد. تولید در مقیاس بزرگ ماسک های قابل استفاده مجدد درجه پزشکی متوقف شد و اکنون انجام مطالعات جدید بر روی آنها دشوار است.

پیشرفت اخیر در کاهش میزان عفونت محل جراحی لزوماً با وسایل دور ریختنی مرتبط نیست، بلکه استانداردسازی مراقبت و بهبود مکانیسم‌های دفاعی میزبان است. کارشناسان بهداشت مشاهده کرده‌اند که تفاوت قابل‌توجهی در خطر عفونت بین وسایل یکبار مصرف تمیز و مواد قابل استفاده مجدد خوب استریل شده وجود ندارد.

2. لجستیک و سهولت شیوه های جاری

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان یکی از مشکلات رایج این است که بسیاری از بیمارستان‌ها تأسیسات تمیز کردن و استریل کردن محل خود را در مرحله انتقال به وسایل یکبار مصرف بسته‌اند، به این معنی که دیگر ظرفیت پشتیبانی از لباس‌های محافظ قابل استفاده مجدد را ندارند. اگر بازگشایی آن تسهیلات دیگر امکان پذیر نباشد، ارائه دهندگان خارجی می توانند جایگزین باشند. سایر جنبه های لجستیکی نیز باید در نظر گرفته شوند، مانند فضای ذخیره سازی، تعداد ردیابی استفاده ها و تغییرات در رفتار کارکنان.

فواید

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان هنگام تغییر به موارد قابل استفاده مجدد، مهم است که همه ذینفعان را درگیر کنید و از حمایت رهبری برای اطمینان از انتقال موفقیت آمیز اطمینان حاصل کنید – این می تواند توسط تعدادی از مزایای مشترک پشتیبانی شود.

1. صرفه جویی در هزینه

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان استفاده از روپوش‌ها به عنوان مثال، در حالی که یک لباس یکبار مصرف ارزان‌تر از لباس‌های قابل استفاده مجدد است، وقتی به تمام هزینه‌های زندگی نگاه می‌کنید، در بیشتر موارد استفاده مجدد ارزان‌تر است. برای مقایسه دقیق هزینه، هزینه دفع زباله، تمیز کردن و هزینه هر استفاده باید در نظر گرفته شود. صرفه جویی در هزینه می تواند قابل توجه باشد – UCLA Health در ایالات متحده، تا کنون بیش از 3 میلیون دلار – به طور متوسط ​​450,000 دلار در سال پس انداز کرده است.

2. ایجاد انعطاف پذیری

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان خطرات زیست محیطی و آب و هوایی در حال افزایش است و بسیار مهم است که سیستم های مراقبت های بهداشتی ما انعطاف پذیر باشند و بتوانند به ارائه مراقبت ها ادامه دهند. استفاده از لباس‌های محافظ پزشکی قابل استفاده مجدد، بنابراین اطمینان از موجودی لباس‌های محافظ همیشه در دسترس است، می‌تواند به جلوگیری از کمبود عرضه مشابه آنچه در طول COVID-19 دیده‌ایم کمک کند. بسیاری از مراکز بهداشتی درمانی برای مقابله با کمبود زنجیره تامین یکبار مصرف، لباس‌های قابل استفاده مجدد را انتخاب کرده‌اند، اما برای ادامه بازار توسعه‌یافته‌تری برای وسایل قابل استفاده مجدد مورد نیاز است. تدارکات می توانند از نفوذ خود برای تقاضای جایگزین های قابل استفاده مجدد استفاده کنند.

3. بهبودهای محیطی

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان لباس‌های محافظ پزشکی قابل استفاده مجدد ضایعات را کاهش می‌دهند و وقتی تولید مقایسه می‌شود، منسوجات یکبار مصرف 200 تا 300 درصد ردپای کربن بیشتری دارند و همچنین مصرف انرژی، آب و منابع را افزایش می‌دهند. پیشرفت‌های بیشتر در فناوری تمیز کردن به این معنی است که مصرف آب و انرژی برای تمیز کردن وسایل قابل استفاده مجدد در حال کاهش است.

4. مواد شیمیایی ایمن تر

گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان منسوجات پزشکی که به طور گسترده در لباس های محافظ استفاده می شود، اغلب حاوی مواد شیمیایی خطرناک برای سلامتی و محیط زیست هستند. همانطور که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیشتر راه حل های قابل استفاده مجدد را بررسی می کنند، فرصت قابل توجهی برای بررسی دقیق مواد و مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید و درمان و حمایت از یک محیط عاری از سموم وجود دارد. به عنوان مثال، منطقه مرکزی دانمارک تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که مواد شیمیایی خطرناک مانند PFAS در لباس های قابل استفاده مجدد آنها استفاده نمی شود .

پزشکان مراقبت های بهداشتی و مدیران بیمارستان ها باید مشکلات زیست محیطی فزاینده مرتبط با اقلام یکبار مصرف را تشخیص دهند و در هر کجا که می توانند از سلامت مردم و کره زمین محافظت کنند. لباس‌های محافظ پزشکی قابل استفاده مجدد مزایای قابل‌توجهی را ارائه می‌دهند: افزایش انعطاف‌پذیری مراقبت‌های بهداشتی، ردپای محیطی کمتر و هزینه‌های پایین‌تر – همه اینها به نفع بیماران و سلامت عمومی است. بخش مراقبت های بهداشتی دارای اهرم و نفوذی است که می تواند هر زمان که در دسترس باشد، انتقال به مواد قابل استفاده مجدد را هدایت کند و در صورت عدم وجود نوآوری های پایدار تقاضا کند.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.