google-site-verification=jYewqN60evsr0YkIRik2hgaLBK_Q8ze7z1CK_xyRNSA

البسه یکبار مصرف بیمارستانی

لباس یکبار مصرف اصفهان

البسه یکبار مصرف بیمارستانی : انتخاب روپوش جراحی بهینه برای هر نوع روش جراحی ضروری است. بسیاری از جنبه ها از جمله الزامات بهداشتی، راحتی پوشیدن، و مقرون به صرفه بودن باید در نظر گرفته شوند تا کنترل عفونت بهینه شود. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که روپوش‌های یکبار مصرف می‌توانند محافظت بهتری در طول جراحی‌های پرخطر داشته باشند.

هر روز 80000 بیمار – یا از هر 18 بیمار یک نفر – در بیمارستان های اروپایی حداقل از یک عفونت مرتبط با مراقبت های بهداشتی (HAI) رنج می برند). تقریباً 20 درصد از این عفونت ها عفونت های محل جراحی (SSI) هستند . این به این دلیل است که، به ویژه در طول روش های جراحی، بافتی در معرض دید قرار می گیرد که قبلا توسط پوست محافظت می شوند. زخم های باز به عنوان نقطه ورود میکروب های بیماری زا عمل می کنند.

اقدامات بهداشتی و کنترلی هدفمند برای جلوگیری از عفونت قبل، حین یا بعد از عمل در نظر گرفته شده است. پرسنل بیمارستان برای رعایت اصول بهداشتی دقیق آموزش دیده اند. اما امکانات بیشتری برای محافظت از بیماران و کارکنان در فرآیندهای سازمانی مرکز و همچنین در استفاده از محصولات ویژه وجود دارد. برای مثال روپوش‌های جراحی مانع مؤثری برای پاتوژن‌ها می‌شوند. آنها نه تنها از بیماران، بلکه از کادر پزشکی نیز محافظت می کنند.

توصیه ها و دستورالعمل های ملی مواد یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد را از نظر پیشگیری از عفونت معادل می دانند. استاندارد اروپایی برای روپوش‌ها و روپوش‌های جراحی EN 13795 رای پارچه‌های یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد یکسان است. به عبارت دیگر، طبق استاندارد، مواد یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد در پیشگیری از عفونت ها معادل هستند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی

البسه یکبار مصرف بیمارستانی : همیشه اینطور نبود. در اواسط قرن بیستم، لباس‌ها از پنبه نسبتاً شل بافته می‌شدند. برای کاهش نفوذ باکتری و در نتیجه عفونت، نیاز به مواد روپوش افزایش یافته است. روپوش های مدرن از مواد دافع مایع و تنفس با عملکرد مانع قابل توجه ساخته شده‌اند. اینها سطح بالایی از محافظت – و راحتی – را در طول جراحی ارائه میدهند.

پارچه‌هایی که هم برای روپوش‌های جراحی یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد استفاده می‌شوند باید معیارهای عملکردی دقیقی داشته باشند و باید عاری از عیوب باشند که می‌تواند عملکرد مانع مواد را مختل کند و عفونت را تسهیل کند. از آنجایی که روپوش‌های یکبار مصرف همیشه جدید هستند، انتقال مواد عفونی را در طول تماس مستقیم بین تیم جراحی و زخم جراحی به حداقل می‌رسانند، در حالی که روپوش‌های قابل استفاده مجدد باید به طور منظم تحت بررسی قرار گیرند تا احتمال کاهش کیفیت آن‌ها از بین برود. اگرچه EN 13795  قسمت 1 و قسمت 2  لباس های یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد را از نظر جلوگیری از SSI یکسان میداند، تحقیقات در مورد این موضوع ادامه دارد.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر میخواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مطالعات نشان می دهد: روپوش های جراحی یکبار مصرف خطر ابتلا به SSI را کاهش می دهند

البسه یکبار مصرف بیمارستانی : به عنوان مثال، میسلاو ندیچ و تیمش در دانشگاه زاگرب نگاه دقیق تری داشتند: در این مطالعه تصادفی آینده‌نگر، محققان توانایی روپوش‌های یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد را در پیشگیری از عفونت‌های حین جراحی قلب ارزیابی کردند. بیماران به طور تصادفی به دو گروه تقسیم شدند و به ترتیب با روپوش های یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد محافظت شدند. بروز عفونت‌هایی مانند عفونت‌های دستگاه ادراری، عفونت‌های کاتتر ورید مرکزی و عفونت زخم، ذات‌الریه، سپسیس و سایر عفونت‌های غیراختصاصی طی یک دوره شش هفته‌ای پس از عمل تعیین شد. بیش از نیمی از بیمارانی که دچار عفونت شده‌اند، تحت عمل جراحی پیوند عروق کرونر قرار گرفته‌اند و یک سوم تحت عمل‌های مربوط به دریچه قرار گرفته‌اند. نتایج این مطالعه نشان داد که تقریباً 68 درصد عفونت‌های کمتری در گروهی که جراحان از لباس‌های جراحی یکبار مصرف استفاده کرده بودند، رخ داده است.

تعدادی از مطالعات اخیر این یافته ها را تایید می کنند. آنها نشان می دهند که استفاده از روپوش های یکبار مصرف و پرده های جراحی یکبار مصرف نسبت به استفاده از محصولات قابل استفاده مجدد با نرخ کمتر عفونت همراه است. این در جراحی‌هایی با خطر عفونت بالا، به‌ویژه در جراحی قلب، بازسازی سینه مبتنی بر ایمپلنت مورد بررسی قرار گرفت. و روش های جراحی با ایمپلنت مانند آرتروپلاستی کامل مفصل.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.