بسته بندی ماهی برای امارات به چه صورت است‏؟

میگو بسته بندی

بسته بندی ماهی برای امارات : امارت یک کشور کوچک در جنوب خلیج فارس است. این کشور به دلیل این که ایران تحریم شده است تبدیل به یک منطقه تجاری شده است. یکی از محصولاتی که در این کشور خرید و فروش می شود ماهی است.

بسته بندی ماهی برای امارات به چه صورت است؟ وضعیت ماهی قزل آلا در امارات به چه صورت است؟ چه ماهی هایی برای صادرات به امارات مناسب است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات توضیح دهیم. لطفا شما هم اطلاعات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده ماهی قزل آلا، انواع ماهی دریایی هستیم. همین طور بسته بندی ماهی را نیز انجام می دهیم. بسته بندی ما تمام مجوزات لازم برای صادرات را برای تمامی کشورها دارد. برای خرید با ما تماس بگیرید.

بسته بندی ماهی برای امارات به چه صورت است‏؟

بسته بندی ماهی برای امارات با شکل های مختلفی زده می شود. کشور امارت ماهی بسته بندی وکیوم، منجمد و تازه را خریداری می کند. همین طور به دلیل این که به صورت ترانزیتی هم این کار را انجام می دهد حجم خریداری شده بیشتر از میزان مصرف این کشور است.

وضعیت ماهی قزل آلا در امارت به چه صورت است؟‏

در گذشته بسته بندی ماهی برای امارات به صورت وکیوم بود و حاشیه سود بسیار خوبی برای کارخانه های بسته بندی داشت. اما متاسفانه در دوره جدید قاجاق بسیار زیادی به این کشور می شود. همین موضوع باعث شده است که این کشور دیگر ماهی بسته بندی ایران را خریداری نکند. علاوه بر این این ماهی با قیمت بسیار پایین به این کشور ارسال می شود که سود چندانی برای تولید کننده ماهی قزل آلا ندارد.

همین طور این کشور اقدام به تولید ماهی قزل آلا در آب های خلیج فارس کرده تا امنیت غذایی خود را تضمین کند.

چه ماهی هایی برای صادرات به امارت مناسب است؟ ‏

تقریبا تمامی ماهی ها را خریداری می کنند. از ماهی ساردین تا ماهی های پرورشی، ماهی ها تن مثل هوور و زرده تا ماهی کپور است.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید