• aslan
  • دی 21, 1401
  • بدون دیدگاه

بهترین شرکت نساجی در ایران کدام است؟

بهترین شرکت نساجی در ایران کدام است؟ بهترین بودن در نساجی ساده نیست. نیاز است که سال ها در این زمینه فعالیت داشته باشی. همین طور باید صبر، اشتیاق و انگیزه فوق العاده ای داشته باشی که بتوانی یکی از بهترین های بشوی.

بهترین شرکت نساجی در ایران کدام است؟ بررسی این که در ایران کدام تولیدی از همه بهتر است. بسیار سخت است. ما در ایران از تکنولوژی بالایی برای تولید پارچه برخوردار نیستیم.

همین طور ما در ایران رقبای خارجی قویی داریم. اما بعضی از تولید کنندگان ایرانی محصولات خودشان را در بازار به فروش می رسانند. اما در خورده فروشی های به اسم کالای خارجی به فروش می رسد.

بازاریابی ماهی

بهترین شرکت نساجی در جهان

بهترین شرکت نساجی : در عصر کسادی، که رشد اقتصادی یک کار دلهره آور است. یک نقطه روشن وجود دارد.  بازارهای صادرات. و بازار صادرات نساجی و پوشاک همواره رو به افزایش بوده است. در ابتدا باید ببینیم 10 کشور برتز صادرات نساجی چه کشورهایی هستند.

کشورها به دنبال صادرات نساجی و پوشاک دارای مزایای متعدد هستند. لیستی که به آن خواهیم پرداخت مربوط به سال 2018 است.

1.چین ، 2.المان ، 3.بنگلادش ، 4.ویتنام ، 5.هند ، 6. ایتالیا ، 7. ترکیه ، 8. ایالات متحد آمریکا، 9. هنگ کونگ، چین، 10. اسپانیا

10) اسپانیا

در جایگاه دهم بهترین شرکت نساجی کشور اسپانیا قرار گرفته است. تولید ماشین آلات نساجی و نساجی یکی از بزرگترین صنایع اسپانیا است. از ریسندگی، بافت لباس گرفته تا رنگرزی و تکمیل، انواع ماشین آلات را تولید می کنند.

اسپانیا دهمین صادرکننده بزرگ با ارزش 20.20 میلیارد دلار است. تجارت و ایجاد نساجی اسپانیا نیز آن را به منطقه ای برتر برای مد تبدیل کرده است. 

پیوسته در حال حرکت رو به جلو برای رسیدن به ارتفاعات جدید در دنیای نساجی و مد است.

9) هنگ کنگ، چین

صنعت نساجی هنگ کنگ به دلیل پارچه های رنگ شده و چاپ شده خود مشهور است. همچنین این کشور یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان نخ ریسی، جین بافی، بافتنی پانل به شکل بافتنی و بافندگی پنبه ای ریز می باشد.

هنگ کنگ با ارزش صادراتی 20.43 میلیارد دلار، نهمین صادرکننده بزرگ نساجی و پوشاک در جهان است. هنگ کنگ با تولید کننده طراحی اصلی (ODM) و تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) در حال حرکت به سمت تبدیل شدن به یکی از قطب های نساجی در جهان است.

8)ایالات متحده آمریکا

ایالات‌متحده یک تولید کننده و صادرکننده مواد خام نساجی ، پارچه، نخ، پوشاک، اثاثیه منزل و سایر محصولات نساجی رقابتی جهانی است.

ایالات متحده با ارزش صادرات 27.14 میلیارد دلار، هشتمین صادرکننده بزرگ منسوجات است. قدرت نساجی ایالات متحده در پارچه های غیر بافته، تخصصی و صنعتی، منسوجات پزشکی و پوشاک محافظ نهفته است.

همچنین، ایالات متحده از نظر فنی در بخش نساجی و پوشاک بسیار پیشرفت کرده است که باعث می شود شرکت ها در بازار نساجی ایالات متحده سرمایه گذاری کنند.

البته شرکت های آمریکایی محصولات خودشان را در کشورهای جهان سوم تولید می کنند. اگر آن ها این تولیدات خودشان را در آمریکا انجام می دادند. صادرات مستقیم داشتند شاید در رتبه نخست قرار می گرفتند.

7) ترکیه

در جایگاه هفتم بهترین شرکت نساجی کشور ترکیه قرار گرفته است. صنعت نساجی و پوشاک ترکیه با قابلیت رعایت استانداردهای بالا و طیف وسیعی از محصولات، نقش مهمی در تجارت جهانی نساجی دارد.

تولید و صادرات ترکیه این صنعت از کالاهای با ارزش افزوده پایین به اقلام تولیدی با ارزش افزوده بالا و کالاهای مد روز تغییر یافته است.

ارزش صادرات صنعت نساجی ترکیه به ارزش 27.56 میلیارد دلار رسیده است. ترکیه با ظرفیت طراحی شگفت انگیز، راه حل های پیشرفته، ظرفیت تولید پویا و انعطاف پذیر، و نگرانی در مورد کیفیت، سلامت و محیط زیست، صنعت نساجی و پوشاک را شکوفا می کند.

6) ایتالیا

صنعت نساجی ایتالیا در دنیای پوشاک و مد پیشتاز است. ایتالیا طیف وسیعی از الیاف را با پنبه، کتان، ابریشم و پشم پوشش می دهد.

صنعت نساجی ایتالیا با ارزش صادرات 36.57 میلیارد دلار به شدت صادرات محور است. صنعت ساختار تولید مستحکم تری را با فناوری های نوآورانه نشان می دهد.

نوآوری محصول ایتالیا به طور کامل بر عملکرد فنی پارچه ها و نخ ها متمرکز است. تا زمینه های کاربرد را گسترش دهد.

ایتالیا طیف وسیعی از نساجی الکترونیکی را با فناوری های جدید تولید می کند. اینگونه مزایایی را برای استفاده کننده فراهم کند.

5)هند

صنعت نساجی و پوشاک در هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادرات جهان است.

صنعت نساجی هند به طور کلی به دو بخش طبقه‌بندی می‌شود:

اول، بخش سازمان‌یافته شامل بافندگی، صنایع دستی و نوغان‌سازی است. که در مقیاس کوچک با استفاده از ابزارها و روش‌های سنتی کار می‌کنند.

دوم سازمان یافته ای است. که از ماشین آلات و تکنیک های مدرن مانند صرفه جویی در مقیاس استفاده می کند.

محصولات گران قیمت به زنجیره ارزش فشار می آورند و صادرات نخ، پارچه و پوشاک را کمتر رقابتی می کنند. هند با گردش مالی 37.11 میلیارد دلاری در رتبه پنجم کشورهای بزرگ قرار دارد.

هند از فناوری فشرده برای تولید انبوه محصولات نساجی – ریسندگی، بافندگی، فرآوری و پوشاک استفاده می کند.

4) ویتنام

در جایگاه چهارم بهترین شرکت نساجی کشور ویتنام قرار گرفته است. صنعت نساجی ویتنام به تولیدکنندگان و خریداران کمک کرده است که زنجیره‌های تامین خود را متنوع کنند. با حمایت هزینه‌های پایین نیروی کار و تمرکز صنعت بر تخصصی‌سازی، مدرن‌سازی و افزایش ارزش افزوده.

ویتنام با گردش مالی 37.93 میلیارد دلاری، چهارمین صادرکننده برتر جهانی است

تمرکز عمده این کشور بر تولید اقلام با رقابت پذیری بالا در بازار جهانی و بهبود زنجیره تامین پوشاک و منسوجات است.

مصرف نساجی و پوشاک ویتنام در بازار داخلی و جهانی نفوذ عمیق تری به بازار نساجی دارد.

3) بنگلادش

در دهه های اخیر، بنگلادش به عنوان یک نیروگاه برای تولید پوشاک ظاهر شده است. نقاط قوت این کشور هزینه کم نیروی کار و نیروی کار گسترده است.

تکنولوژی پیشرفته و محصولات با کیفیت بالا بسیاری از برندهای عمده خرده فروشی جهانی را به بنگلادش جذب کرده است.

این کشور با گردش مالی 38.73 میلیارد دلاری یکی از صادرکنندگان پیشرو نساجی است. همچنین ظرفیت های عمودی بنگلادش که به برندهای جهانی کمک می کند. تا از شفافیت و هماهنگی بیشتر در زنجیره تامین خود اطمینان حاصل کنند.

صنعت نساجی بنگلادش با سفارش عمده اقلام ارزش افزوده برندهای بزرگ جهانی به سرعت در حال رشد است.

2) آلمان

صنعت نساجی و پوشاک آلمان سابقه طولانی در تولید، نوآوری و انعطاف پذیری دارد. آلمان یکی از بزرگترین صادرکنندگان پوشاک بافتنی، الیاف دست ساز، نخ مصنوعی و ماشین آلات با ارزش صادرات 38.99 میلیارد دلار است.

این کشور دومین صادرکننده بزرگ منسوجات در جهان است و به دلیل کیفیت بالای محصولات و لوازم جانبی منسوجات و پوشاک در جهان شناخته شده است.

طی دهه های اخیر، این کشور تولیدات خود را برای حجم بالا کم هزینه به محصولات با کیفیت بالا تبدیل کرده است.

1) چین

در جایگاه اول بهترین شرکت نساجی کشور چین قرار گرفته است. صنعت نساجی چین با گردش مالی 266.41 میلیارد دلاری بزرگترین تولید کننده و صادرکننده در جهان است.

عوامل محرک این صنعت عبارتند از: تولید کم هزینه، کیفیت مواد خام، ساختار صنعتی، ماشین آلات مدرن با تکنولوژی بالا، توسعه برچسب و فرآیند کار در مصرف کننده داخلی و بازار جهانی .

در چین، شش صنعت فرعی صنعت نساجی عبارتند از پنبه، الیاف شیمیایی، نساجی پشمی و صنعت تکمیل رنگرزی، صنعت تکمیلی چاپ و رنگرزی، نساجی کتانی، و نساجی ابریشم و صنعت تکمیل، تولید محصولات نساجی نهایی و همچنین بافتنی است.

صنعت محصولات بافته شده حجم تولید صنعت نساجی چین بیش از نیمی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است.

این کشورها محرک بازار نساجی و پوشاک در سراسر جهان هستند. بازیگران اصلی در حال ایجاد تحول در صنعت نساجی و پوشاک هستند. این کشورها با نوآوری با فناوری پیشرفته، دنیای نساجی و پوشاک را شکل می دهند.

آینده نساجی به دلیل مصرف داخلی قوی و همچنین تقاضای صادرات امیدوار کننده به نظر می رسد.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

بهترین شرکت نساجی در ایران کدام است؟

در ایران سه استان تهران، اصفهان و یزد از بزرگ ترین استان ها تولید کنندگان هستند. همین طور بیشترین تراکم و بهترین شرکت نساجی در ایران هم در این سه استان متمرکز هستند.

اگر امروزه یزد را به خانه های گلی و بادگیرهای جذاب می شناسند. در گذشته، این شهر به خاطر پارچه های خیره کننده و مجللش که از طریق جاده ابریشم به سراسر جهان ارسال می شد، معروف بود .

صنایع دستی از جمله نساجی در یزد به دلیل دوری از امکانات و شهرهای مدرن در دوران باستان رشد زیادی داشته است.

اصفهان مرکز استان اصفهان است و حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر پس از تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ ایران است.

با این حال، زمانی یکی از بزرگترین شهرهای جهان بود. قرار گرفتن در محل تلاقی دو مسیر مرکزی شمال-جنوب و شرق-غرب که ایران را طی می کنند، بر اهمیت شهر اصفهان افزوده است.

تهران هم که پایتخت سیاسی و تجاری ایران است. همین موضوع باعث شده است که تمرکز بسیار بالایی در این شهر از نظر نساجی وجود داشته باشد. در زیر به تعدادی از قدیمی ترین شرکت های نساجی در ایران می پردازیم.

کارخانجات نساجی مقدم

یکی از بهترین شرکت نساجی در ایران کارخانجات نساجی مقدم است. کارخانه های مقدم در سال 1958 توسط عبدالله مقدم تأسیس شد. میرزا عبدالله مقدم یکی از تاجران شناخته شده قرن اخیر ایران است.

او مشتاق رونق صنعت کشورش بود و با وجود سودآوری واردات کالاهای خارجی در آن زمان، شروع به تولید و ایجاد اشتغال در منطقه نظرآباد کرد.

مردم هنوز به این روستای سابق که اکنون به شهری زیبا، آباد و پرجمعیت تبدیل شده است، نظرآباد مقدم می گویند.

کارخانجات نساجی بروجرد

کارخانجات نساجی بروجرد در سال 1362 در جنوب شرقی شهرستان بروجرد – استان لرستان – واقع در غرب ایران تأسیس شد.

این پروژه با زیربنای 124 هزار متر مربع شامل پنج کارخانه در یک مجموعه می باشد.

این مجموعه از دو کارخانه ریسندگی، دو کارخانه بافندگی و یک واحد رنگرزی، چاپ و تکمیل تشکیل شده است.

کارخانه های نساجی یزدباف

شرکت یزدباف یکی از برترین و بزرگترین کارخانه های نساجی ایران است که محصولات نساجی مختلفی را تولید می کند.

یزدباف در سال 56 در شهر تاریخی یزد تأسیس شد. اکنون در آستانه هفتمین دهه فعالیت خود در صنعت نساجی ایران قرار دارد.

این شرکت شامل بخش های ریسندگی، بافندگی، چاپ و تکمیل در زمینی به مساحت 120000 متر مربع می باشد.

زرباف امین

یکی از بهترین شکرت نساجی زریاف ایمن است. کارخانجات نساجی زرباف امین در شهرک صنعتی کاوه در شهرستان ساوه به مساحت 22000 متر مربع واقع شده است.

حدود 100 پرسنل در بخش های اداری و تولیدی بر روی بافت، رنگرزی و تکمیل محصولات با کیفیت و مطابق با آخرین تکنولوژی کار می کنند.

محصولات این کارخانه در ابتدا محدود به پارچه های سنتی کت و شلوار بود. به تدریج روکش صندلی اتومبیل، پتوی پرواز، ملحفه و پرده به محصولات شرکت اضافه شد.

کارخانجات نساجی خوی

کارخانجات نساجی خوی در سال 1363 با سرمایه بانک صنعت و معدن با تولید 4300 تن نخ و 10 میلیون متر پارچه (پوشاک، شلوار جین، پیراهن و …) با هدف اشتغالزایی حدود یک هزار نفر تأسیس شد.

کارخانجات نساجی کویر سمنان

کارخانجات نساجی کویر سمنان در شهرستان سمنان واقع شده است. از جمله نخ های نخی ریسندگی حلقه و انتهای باز، رنگرزی نخ به روش رنگرزی بوبین و همچنین تولید پارچه جین و انواع دیگر پارچه های نخی سبک و سنگین می باشد.

بخش ریسندگی این مجموعه در سال 1379 تاسیس شد و رنگرزی نخ و تولید پارچه جین به ترتیب در سال های 1396 و 1397 فعالیت خود را آغاز کردند.

در حال حاضر بیش از 1200 نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند که از این تعداد بیش از 100 نفر مهندس و تکنسین ماهر هستند.

شرکت ریسندگی و نساجی خسروی

شرکت ریسندگی و نساجی خسروی اولین و بزرگترین واحد نساجی مدرن شرق ایران در زمان تأسیس بود. در آن سال ها سهم قابل توجهی از اشتغال مردم مشهد داشت.

علاوه بر این، برق برخی از مناطق مشهد را تامین می کرد و صدای بوق در پایان شیفت آن، نمادی از گذر زمان برای مردم محلی ساکن مشهد بود.

نام آن به دلیل قدمت چندین دهه در قلب شهر مشهد، با تاریخ، فرهنگ و اقتصاد مشهد گره خورده است.

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@poshak.tolidy

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *