• aslan
  • بهمن 02, 1401
  • بدون دیدگاه

بچه ماهی قزل آلا اصفهان

بچه ماهی قزل آلا اصفهان : استخر ها و پروش دهندگان ماهی نیاز اساسی برای تامین بچه ماهی قزل آلا دارند. ماهی قزل آلا شهرکرد به دلیل کیفیتی که دارد مورد توجه است. یکی از دلایل کیفیت آن بچه ماهی قزل آلا است.

بچه ماهی قزل آلا در آب شور پرورش پیدا می کنند. این باعث می شود که نیاز به مواد صنعتی برای نگهداری آن نداشته باشند. مصرف نکردن بچه ماهی قزل آلا اصفهان باعث می شود که میزان تلفات آن ها بسیار پایین باشد.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

بچه ماهی قزل آلا اصفهان

بچه ماهی قزل آلا اصفهان در نژاد های مختلفی وجود دارد. پر طرفدار ترین و از بهترین نژادهای ماهی قزل آلا اسپانیایی و فرانسوی است. هنگام خرید بچه ماهی باید به میزان رشد ، سرعت رشد، میزان تلفات و هر چیز دیگر که در هزینه های شما تاثیر گذار است توجه کنید.

بچه ماهی قزل آلا اسپانیایی یکی از بهترین گونه های ماهی قزل آلا است که در بازار وجود دارد. ماهی های که کشیده، گوشت خوبی شکم خوبی دارند برای صادرات و فروش با وزن بالا دارد. همچنین سرعت رشد بالایی نیز دارد.

تولید ماهی قزل آلا

بچه ماهی قزل آلا اسپانیایی

در بازار بچه ماهی قزل آلا متفاوتی در بازار وجود دارد. همان طور که گفته شد هر کدام دارای مزایا و معایبی است. اما ما برای فروش باید بچه ماهی انتخاب کنیم که دارای ویژگی هایی مانند مقاوت و کمی تلفات، ظاهری زیبا، سرعت رشد خوب و شناخته شده باشد.

ماهی قزل آلا اسپانیایی در برابر بیماری ها بسیار مقاوم است. از طرف دیگر این بچه ماهی قزل آلا اصفهان نیز در آب شور پرورش داده می شود. که مقاوت آن ها را افزایش می دهد.

از طرف دیگر سرعت رشد خوبی دارند و همه در بازار این نژاد را می شناسند و مورد تایید همه است.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *