خرده فروش ماهی شمال در مسکو

خرده فروش ماهی شمال

مجله “خرده فروشی و وفاداری” (مجله روسی) در مورد اینکه چگونه خرده فروش ماهی شمال در مسکو را مورد بررسی قرار داده است. قیمت روز ماه شمال، همچنین به بررسی وفاداری مشتری ها پرداخته است. و اینکه چگونه یک کارت وفاداری می تواند وفاداری را از بین ببرد ، صحبت کرد. توسط سرگئی زاخاروف ، صاحب فروشگاه ماهی های شمالی “Grayus House”.

اس. زاخاروف: فرهنگ مصرف ماهیان آب شیرین در روسیه و در مسکو نیز بسیار ضعیف است. برای یک خریدار مسکو ، ماهی “خوب” اول از همه ، ماهی قرمز است. شما می توانید به همان شبکه “تجارت” در همان “Auchan” بروید و تعداد چشم های قرمز و تعداد زیادی ماهی سفید را با چشم تخمین بزنید.

علاوه بر این ، اگر نگاه دقیق تری بیندازید ، می بینید که بیش از نیمی از دامنه ماهی سفید شاه ماهی است. در پشت آن (با تاخیر شدید در سهم انواع) ، به عنوان یک قاعده ، گونه هایی وجود دارد که برای مصرف کننده انبوه کاملاً آشنا هستند ، مانند پیکه ، کپور ، سوسک.

اس. زاخاروف: در کل حجم ماهی های صید شده در روسیه ، این البته یک قطره در اقیانوس است. و همیشه همینطور بوده است. و در زمان شوروی نیز. شمال دور سوخت گران قیمت ، یخ زدگی مفرح ، شرایط سخت استخراج ، حمل و نقل و فرآوری است.

ماهی های شمالی (اگر در مورد ماهی سفید صحبت کنیم) هرگز در دسترس نبوده ، همیشه در ردیف غذاهای لذیذ بوده است. او همینطور خواهد ماند. سهمیه صید ماهی های شمالی به طور سنتی کم است.

خرده فروش ماهی شمال در روسیه

قیمت روز ماه شمال
قیمت روز ماه شمال

سختی هایی که در بالا و بازاری که عنوان شد نشان دهنده این است که روسیه در زمینه ماهی با کمبود مواجه هست. این فرصت بسیار خوبی برای ایرانیان که بتوانند به بازار این کشور ورود کنند و سهمی از این بازار را به دست بگیرند.

قیمت روز ماهی شمال روزانه تغییر می کند و زمان مشخص را اجازه بهره برداری ندارند. این زمان در تمامی کشورهای همسایه دریای خزر وجود دارد. این یعنی این که شما می توانید در این زمان نفوذ بسیار خوبی در این بازار پیدا کنید.

ما تمامی امکانات برای ارسال محصولات یا قیمت روز ماهی شمال را داریم. جهت آشنایی بیشتر و با ما تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین با قیمت روز ماهی شمال را از ما بخواهید”

روش خرید خرده فروش ماهی شمال از ما

همانطور که می دانید خرده فروش ماهی شمال در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره پرورش قزل آلا و خرید این محصولات اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی آزاد پرورشی و خرید این محصولات اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره بسته بندی و قیمت روز قزل آلا 99‏ لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز ماهی شوریده  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز ماهی سرخو لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا خزر (قزل آلا خزر)‏  لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید