• aslan
  • دی 28, 1401
  • بدون دیدگاه

خرده فروش ماهی شمال در مسکو

مجله “خرده فروشی و وفاداری” (مجله روسی) در مورد اینکه چگونه خرده فروش ماهی شمال در مسکو را مورد بررسی قرار داده است. همچنین به بررسی وفاداری مشتری ها پرداخته است. و اینکه چگونه یک کارت وفاداری می تواند وفاداری را از بین ببرد ، صحبت کرد. توسط سرگئی زاخاروف ، صاحب فروشگاه ماهی های شمالی “Grayus House“.

اس. زاخاروف: فرهنگ مصرف ماهیان آب شیرین در روسیه و در مسکو نیز بسیار ضعیف است. برای یک خریدار مسکو ، ماهی “خوب” اول از همه ، ماهی قرمز است. شما می توانید به همان شبکه “تجارت” در همان “Auchan” بروید و تعداد چشم های قرمز و تعداد زیادی ماهی سفید را با چشم تخمین بزنید.

علاوه بر این ، اگر نگاه دقیق تری بیندازید ، می بینید که بیش از نیمی از دامنه ماهی سفید شاه ماهی است. در پشت آن (با تاخیر شدید در سهم انواع) ، به عنوان یک قاعده ، گونه هایی وجود دارد که برای مصرف کننده انبوه کاملاً آشنا هستند ، مانند پیکه ، کپور ، سوسک.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

اس. زاخاروف: در کل حجم ماهی های صید شده در روسیه ، این البته یک قطره در اقیانوس است. و همیشه همینطور بوده است. و در زمان شوروی نیز. شمال دور سوخت گران قیمت ، یخ زدگی مفرح ، شرایط سخت استخراج ، حمل و نقل و فرآوری است.

ماهی های شمالی (اگر در مورد ماهی سفید صحبت کنیم) هرگز در دسترس نبوده ، همیشه در ردیف غذاهای لذیذ بوده است. او همینطور خواهد ماند. سهمیه صید ماهی های شمالی به طور سنتی کم است.

خرده فروش ماهی شمال

خرده فروش ماهی شمال در روسیه

سختی هایی که در بالا و بازاری که عنوان شد نشان دهنده این است که روسیه در زمینه ماهی با کمبود مواجه هست. این فرصت بسیار خوبی برای ایرانیان که بتوانند به بازار این کشور ورود کنند و سهمی از این بازار را به دست بگیرند.

قیمت روز ماهی شمال روزانه تغییر می کند و زمان مشخص را اجازه بهره برداری ندارند. این زمان در تمامی کشورهای همسایه دریای خزر وجود دارد. این یعنی این که شما می توانید در این زمان نفوذ بسیار خوبی در این بازار پیدا کنید.

ما تمامی امکانات برای ارسال محصولات یا قیمت روز ماهی شمال را داریم. جهت آشنایی بیشتر و با ما تماس بگیرید.

خرید ارزان ماهی صنعتی

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *