خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم

ماهی قزل آلا بزرگ یا کوچک

خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم. امروز در اقسا نقاط کشور مردم در حال پرورش ماهی قزل آلا خود هستند. اما خریداری ماهی قزل آلا یا خریدار ماهی سالمون خود را در زمان نیاز پیدا نمی کنند. شرکت بازرگانی حقیقی آماده است که ماهی شما خریداری کند یا با هم تفاهم نامه داشته باشیم.

معمولا در تولید ماهی قزل آلا یا سالمون تمامی سختی و زحمت کار مخصوص کسی است که تولید می کند. اما واسطه ها بیشترین سود را نسبت به زحمت که می کشند دارند. اما رسالت ما این اجازه را به ما نمی دهد.

ما به دو صورت خریدار ماهی قزل آلا و خریدار ماهی سالمون شما هستیم. در مرحله اول برای بسته بندی خودمان در صورتی که استخر های خودمان پاسخ گو نباشند از شما خرید می کنیم.

روش دوم کار ما به این صورت است که ما به صورت روزانه از سراسر ایران تماس هایی برای خرید ماهی قزل آلا و سالمون داریم. ما پس از توافق با شما، شما و مشتری را با هم ارتباط می دهیم و شما محصول خود را به بهترین شکل ممکن به فروش می رسانید.

روش کار ما برای خریدار ماهی قزل آلا و خریداری ماهی سالمون

به صورت ساده، ما آمادگی این را داریم که با تفاهمی با شما، میزان سودی منطقی برای ما در نظر گرفته شود. سپس با مشتری ما قراردادی امضا می کنیم که برای دریافت هزینه های مشکلی وجود نداشته باشد. سپس خیر و هزینه مشارکتی که شما تفاهم کرده اید را برداشته و بقیه پول را به شما می دهیم.

این کار به شما کمک می کند که در هر زمانی که می خواهید فروش خود را داشته باشید. از طرف دیگر نگرانی درباره دریافت هزینه ندارید. به عبارتی ما شرکت بازرگانی و نماینده شما می شویم.

خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم

اما خود ما هم شرکت بسته بندی داریم و همین طور استخر های پرورش ماهی. این باعث شده است که مشکلات شما را درک کنیم و تمام تلاش خود را بکنیم تا شما بیشتر سود و خیر خود را ببرید. از طرف دیگر شرکت ما از جوانانی تشکیل شده است.

شما با فروش ماهی قزل آلا خود از طریق ما باعث می شوید افرادی در شرکت ما مشغول شوند. شما این گونه باعث کارآفرینی هر چه بیشتر می شوید. از طرف دیگر می دانید که مشتری شما کیست، روش فروش و سود که بدست می آورد را هم می دانید.

این باعث می شود دست دلالان که باعث افزایش قیمت می شوند نیز کوتاه شود.

خریدار ماهی سالمون شما هستیم

خریدار ماهی سالمون
خریدار ماهی سالمون

شرایط همکاری ما برای خریداری ماهی سالمون هم دقیقا به همین صورت است. در مرحله اول با هم توافق می کنیم که چه میزان ما اجازه داریم از طریق محصول شما خیر بدست بیاوریم. سپس هنگامی که مشتری درخواست کرد ما با قیمت با آن ها توافق می کنیم. و ضمانت های لازم برای دریافت هزینه را از آن ها می گیریم و به سمت شما هدایت می کنیم.

پس از بارگیری و تایید بارگیری هزینه به حساب شما واریزی می شود. تمامی مراحل به صورت قرارداد و ثبتی انجام می شود که اطمینان تمامی طرف ها بدست بیاید.

مزایای خرید ماهی سالمون شما از طریق ما

  1. شما به صورت رایگان یک کارشناس فروش حرفه بر روی محصول شما فعالیت می کند.
  2. در صورت افزایش قیمت شما فقط میزانی که برای مشارکت توافق کرده اید را پرداخت می کنید.
  3. دست دلال ها را کوتاه می کنید.
  4. مشغول به کار شدن جوانان در این چرخه.
  5. فروش ماهی خود در زمانی که می خواهید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید