• aslan
  • دی 28, 1401
  • بدون دیدگاه

خرید ارزان ماهی زرده ، ماهی زرده چیست؟

خرید ارزان ماهی زرده، این ماهی صنعتی برای تهیه کنسرو استفاده می شود. خرید ارزان این ماهی باعث می شود که هزینه های تولید شما را کاهش می دهد. در مقاله خرید ارزان ماهی صنعتی توضیح دادیم که چگونه شما می توانید ماهی ارزانی را برای خرید داشته باشید. این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که ماهی زرده چیست؟ چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توانید خرید ارزان ماهی زرده داشته باشید.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

ماهی صنعتی کدام هستند؟

به ماهی هایی که برای کنسرو استفاده می شود معمولا ماهی صنعتی گفته می شود. ماهی‌های زرده، هوور، جک اسمیت، بادبان ماهی یا سلفیش، گیدر و اسبک یا سفیش ماهی هایی هستند که برای کنسرو های ماهی مورد استفاده می شود.

ماهی زرده

این ماهی بدنی قوی و محکمی دارد. شکل ظاهری این ماهی به صورت دوکی شکل است. فک های این ماهی دارای یکی ردیف دندنان برای تغذیه گوشت است که این دندان ها بسیار تیز هستند. همچنین سقف دهان این ماهی نیز دارای دندان هایی است.

دو باله پشتی این ماهی فاصله زیادی با هم ندارند. رنگ این ماهی آبی تیره است. همچنین دارای نقش و خطوطی در سراسر بدن آن کشیده شده است. پهلو و شکم این ماهی سفید نقره ای است و چندین تیکه لکه تیره در شکم و پهلوی این ماهی دیده می شود.

ماهی صنعتی

خرید ارزان ماهی صنعتی

همان طور که گفته شد اولین کاری که شما می توانید برای تهیه ماهی ارزان بکنید این است که دست واسطه ها را کم کنید. ما به عنوان قسمت بازرگانی صیادان کار می کنیم. به این صورت که فقط شرایطی را فراهم می کنیم که صیادان در زمان که می خواهند ماهی خود را به فروش برسانند.

خرید ارزان ماهی زرده

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *