• aslan
  • دی 30, 1401
  • بدون دیدگاه

خرید ارزان ماهی مارلین یا اسبک

خرید ارزان ماهی مارلین یا ماهی اسبک ، ماهی مارلین یا اسبک یکی دیگر از ماهی های صنعتی است. این ماهی هم برای کنسرو استفاده می شود. راه های خرید ارزان ماهی صنعتی را در مقاله قبل گفتیم. برای مطالعه آن ها می توانید اینجا کلیک کنید. در این مقاله قصد داریم ماهی مارلین یا ماهی اسبک را بررسی کنیم. راه های خرید با قیمت مناسب را بررسی کنیم.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

ماهی مارلین یا ماهی اسبک

ماهی اسبک یکی دیگر از ماهی های جنوب است. اما این ماهی در سراسر اقیانوس هند، آرام، دریای عمان و … نیز قابل صید است.

ماهی مارلین راه راه (Tetrapturus Audax) که در برخی مناطق اقیانوس آرام به عنوان “مارلین نیوزیلند” نیز شناخته می شود. این ماهی حرکت های زیبایی دارد. به همین دلیل هنگامی که این ماهی را می بینید حتما دورین خود را آماده کنید. چون می توانید تصاویر زیبایی را ضبط و ثبت کنید.

بدن مارلین راه راه کشیده و فشرده شده است. شکل ظاهری این ماهی به این صورت است که دارای دو باله پشتی است. این ماهی دارای بدنی کشیده است. این ماهی دارای رنگ آبی است که رنگ شکم آب سفید است. همچنین در شکم ان رگه های از آبی وجود دارد. حداکثر طول این ماهی حدود 450 سانتی متر است. همچنین حداکثر وزن آن 750 کیلوگرم است.

تن ماهی مارلین

خرید ارزان ماهی مارلین

همان طور که گفته شد برای خرید ارزان ماهی مارلین باید از صیاد خرید کنید. اما چطور صیادی را پیدا کنید که این ماهی را داشته باشد و با قیمت مناسب و کیفیت خوب این ماهی را در اختیار شما قرار دهد.

شرکت بازرگانی حقیقی به عنوان بخش بازرگانی صیادان شمال و جنوب فعالیت می کند. یعنی صیادانی که قصد فروش دارند را به شما که قصد خرید دارید متصل می کند. ما شرایط پرداخت را هم برای شما و هم صیاد امن کرده ایم. این گونه هم شما به عنوان خریدار راضی هستید و ماهی که می خواهید با کیفیتی که می خواهید را خریداری می کنید و هم صیاد از پرداخت اطمینان حاصل می کند.

خرید ارزان ماهی صنعتی

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *