خرید ماهی قزل آلا

فروش ماهی منجمد
خرید ماهی قزل آلا مهارتی است که بیشتر افراد از آن محروم هستند. در این مقاله قصد داریم قسمتی از مهارت خرید ماهی قزل آلا را توضیح دهیم.

شما می توانید از از مراکز فروش ماهی روز بهترین ماهی قزل آلا را خریداری کنید. معمولاً در فروشگاه های روز تازه ترین ماهی قزل آلا قابل دسترس خواهد بود.

ماهی قزل آلا هم به صورت پرورشی یافت می شود و هم به صورت رودخانه ای. در کشور ما به خاطر خشکسالی های متمادی دیگر رودخانه ها به آن میزان ماهی قزل آلا ندارند. در عوض در ایران محیط برای پرورش دهنده ماهی بسیار مناسب است.

در شهر های سرد سیر این ماهی بسیار راحت رشد می کند. اما گوشت این ماهی زمانی خوشمزه است که با آب شور پرورش یافته باشند.

قیمت گذاری خرید ماهی قزل آلا

سه تفاوت اصلی بین انواع ماهی قزل آلا وجود دارد ،آن تفاوت در اندازه ، رنگ و محتوای روغن است. و به طور کلی ، این سه ویژگی با هم هماهنگ هستند. ماهی قزل آلا کینگ (یا شینوک) بزرگترین ، صورتی ترین و دارای بیشترین روغن است ، در حالی که ماهی قزل آلا (یا سگ) و ماهی قزل آلا صورتی کمترین ، چربی و کمترین روغن را دارند.

در این بین ، ماهی های قزل آلا (یا قرمز) ، ماهی کوهو (یا نقره) و ماهی آزاد را پیدا خواهید کرد. قیمت گذاری نیز از این الگو پیروی می کند: ماهی قزل آلا گران قیمت ترین است ، که اغلب با قیمت 25 دلار در هر پوند فروخته می شود. ، ماهی کوهو (یا نقره) و ماهی آزاد  حدود 15 تا 20 دلار برای هر پوند ، در حالی که در آتلانتیک را می توان با 10 تا 15 دلار برای هر پوند خرید. ماهی قزل آلا به صورتی اغلب در یک قوطی یا کیسه فرآوری شده  فروخته می شوند. همان طور که گفت شد ماهی قزل آلا به دو صورت در بازار وجود دارد. شما هنگام خرید ماهی قزل آلا باید ببینید که این ماهی پرورشی است یا صید شده است.

شرکت ما (شرکت بازرگانی حقیقی ) با همکاری با تعداد زیادی از کارگاه های پرورش انواع آبزیان و همکاری با بسیار از شرکت های بسته بندی می تواند تمام خواسته های شما را برطرف کند . شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
روش ارتباط با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید