خرید و فروش قزل آلا رنگین کمانی

ماهی قزل آلا ماه نشان
قزل آلا رنگین کمانی ماهیان آب سرد است که مدتهاست با جویبارها و دریاچه های صاف و سالم کوههای ایران مرتبط است. به دلیل توانایی رشد در جوجه ریزی ، قزل آلای رنگین کمان در بسیاری نقاط کشور وارد شده و اکنون در بسیاری از رودخانه ها و دریاچه ها در سراسر کشور زندگی می کند.
قزل آلا رنگین کمانی

قزل آلا رنگین کمانی ماهیان آب سرد است. که مدتهاست با جویبارها و دریاچه های صاف و سالم کوههای ایران مرتبط است. به دلیل توانایی رشد در جوجه ریزی . قزل آلای رنگین کمان در بسیاری نقاط کشور وارد شده، و اکنون در بسیاری از رودخانه ها و دریاچه ها در سراسر کشور زندگی می کند.

محبوبیت ماهی قزل آلای رنگین کمان در بین ماهیگیران آن را در میان پنج ماهی برتر ورزشی در نیم کره شمالی قرار داده است و بسیاری آن را مهمترین ماهی در غرب کوه های راکی ​​می دانند.

با این حال ، کاهش زیستگاه خوب ماهی قزل آلا به دلیل فرسایش خاک رودخانه و ارتفاعات کوهستانی ، از بین رفتن پوشش گیاهی کنار رودخانه ، انحراف آب ، فعالیت های قطع درختان و استخراج معادن و آلودگی ناشی از توسعه شهرداری و کشاورزی باعث کاهش قابل توجه توزیع و فراوانی ماهی قزل آلای رنگین کمان شده است.

علاوه بر این ، ساخت سدها ، معابر جاده ای و سایر سازه ها مانع توانایی قزل آلای رنگین کمان در مهاجرت در بالادست و پایین دست می شوند که برای موفقیت آمیز در چرخه زندگی آنها حیاتی است. در نتیجه ، نه جمعیت مختلف از سر فولاد (قزل آلای رنگین کمان دریایی) به لیست گونه های در معرض خطر اضافه شده است.

ظاهر قزل آلا رنگین کمانی

قزل آلای رنگین کمان ماهی  ماهی است، که نام خود را از رنگ های زیبایی که بر روی پوست خود دارد و می درخشد گرفته است. رنگ ماهی قزل آلا رنگین کمانی نسبت به جنس ، زیستگاه و بلوغ بسیار متفاوت است. رنگ های پشت ماهی می تواند از قهوه ای تا زیتونی تا آبی تیره باشد. ماهی ها دارای یک نوار صورتی مایل به قرمز در امتداد بدن خود هستند ، با یک قسمت زیرین نقره ای که به رنگ سفید مروارید در می آید.

 آنها در پشت ، باله ها و دم خود لکه های سیاه کوچکی دارند. ماهی متوسط ​​بالغ حدود 16 اینچ طول و وزن آن بین 2 تا 8 پوند است. (با این وجود بزرگترین رنگین کمان که تاکنون صید شده است در کانادا بود و وزن آن 48 پوند بود).

شرکت ما (شرکت بازرگانی حقیقی ) با همکاری با تعداد زیادی از کارگاه های پرورش انواع آبزیان و همکاری با بسیار از شرکت های بسته بندی می تواند تمام خواسته های شما را برطرف کند . شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
راه های ارتباطی با ما جهت خرید ماهی قزل آلا رنگین کمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید