google-site-verification=jYewqN60evsr0YkIRik2hgaLBK_Q8ze7z1CK_xyRNSA

روپوش اشپزخانه

روپوش اشپزخانه

روپوش اشپزخانه : پوشیدن لباس محافظ هنگام تهیه و پختن غذا به محافظت از مشتریان و خودتان کمک می کند . دستکش ها و تورهای موی ایمن مواد غذایی به شما در تهیه بهداشتی غذا و جلوگیری از افتادن اجسام خارجی به داخل غذا کمک می کند.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

روپوش اشپزخانه

روپوش اشپزخانه : لباس های محافظ تقریباً در هر محل کار، از آشپزخانه های تجاری گرفته تا محل های ساختمانی استفاده می شود. پوشنده را در برابر صدمات ناشی از ضربه‌های صریح، خطرات الکتریکی، گرما، مواد شیمیایی و موارد دیگر محافظت می‌کند. هر محل کار از انواع مختلفی از لباس های محافظ استفاده می کند، از عینک و روپوش آزمایشگاهی گرفته تا چکمه های ایمنی و کلاه های سخت، و کارفرمایان وظایف اساسی در مورد تهیه و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در محل کار برای محافظت از کارکنان خود دارند.

PPE روپوش اشپزخانه : برای صنعت غذا و هتلداری

مانند کارگران ساختمانی، کارکنان آشپزخانه و مهمان نوازی نیز باید از محیط کار خود محافظت شوند. از سرآشپز گرفته تا نظافتچی، کارهای زیادی وجود دارد که می تواند باعث آسیب در محل کار شود.

چرا در آشپزخانه لباس محافظ بپوشیم؟

روپوش اشپزخانه : آشپزخانه ها مکان های گرم، شلوغ و خطرناک برای کار هستند. فرهای داغ، آتش باز، و چاقوهای تیز همگی خطر آسیب را افزایش می دهند. حتی برای با تجربه ترین سرآشپزها. استفاده از PPE هنگام کار در آشپزخانه به شما کمک می کند تا با محافظت از شما در برابر سوختگی، بریدگی و موارد دیگر از آسیب جلوگیری کنید.

روپوش اشپزخانه : چرا هنگام کار با غذا از لباس محافظ استفاده کنید؟

پوشیدن لباس محافظ هنگام تهیه و پخت غذا به محافظت از مشتریان و خودتان کمک می کند. دستکش ها و تورهای موی ایمن مواد غذایی به شما در تهیه بهداشتی غذا و جلوگیری از افتادن اجسام خارجی به داخل غذا کمک می کند. پیش بند تمیز، دستکش، حوله و موارد دیگر به شما کمک می کند تا غذا را به صورت بهداشتی تهیه کنید و از مشتریان خود در برابر مسمومیت غذایی یا آسیب محافظت کنید. همچنین هنگام کار با غذا، لباس می تواند از آسیب شما محافظت کند. اما چه لباسی نیاز دارید؟

چه لباس های محافظی را باید در آشپزخانه پوشید؟

روپوش اشپزخانه : ژاکت های دو سینه با ایجاد مانعی بین پوست شما و وسایل داغ یا ریخته شده از سوختگی جلوگیری می کند. آستین‌های بلند همچنین از شما محافظت می‌کنند. استفاده از پیش بند بر روی ژاکت، لایه محافظتی بیشتری در برابر مایعات داغ، غذاها و تجهیزات اضافه می کند و همچنین ظاهر حرفه ای شما را حفظ می کند. پیش بند که در طیف وسیعی از مواد و سبک ها موجود است، نه تنها از خطرات کار در آشپزخانه محافظت می کند، بلکه سبک لباس شما را نیز تحسین می کند.

روپوش اشپزخانه : چکمه های ایمنی Slipbuster

کفش های آشپزخانه نیز برای حفظ امنیت شما طراحی شده اند. بسیاری از آنها ساختاری ضد لغزش دارند تا اطمینان حاصل کنند که می توانید روی پای خود بمانید، حتی زمانی که کف ها لغزنده هستند. سه نوع مختلف گواهینامه برای کفش های ضد لغزش وجود دارد.

 • SRA آزمایش شده بر روی کاشی و سرامیک، مرطوب شده با محلول صابون رقیق
 • SRB بر روی فولاد صاف با گلیسرول آزمایش شده است
 • SRC تحت هر دو شرایط فوق آزمایش شده است

کفش Slipbuster دارای کفی ضد لغزش SRC است که آنها را برای استفاده در آشپزخانه های تجاری عالی می کند. برخی از کفش‌های slipbuster ‘کفش ایمنی’ یا ‘کفش ایمنی’ نامیده می‌شوند. آنها از مواد محکمی مانند چرم ساخته شده اند تا از مچ پا حمایت بیشتری کنند و در برابر افتادن تجهیزات و ظروف محافظت کنند.

دستکش های مقاوم در برابر برش از دستان شما در حین تهیه غذا محافظت می کنند. برای آموزش یا بریدن محصولات سخت غیرمعمول با چاقوهای تیز تیغ عالی است. دستکش های مقاوم در برابر برش در هر آشپزخانه ای ضروری است.

هنگام استفاده از اجاق گاز و سایر تجهیزات پخت و پز، دستکش های فر از دستان شما در برابر ظروف داغ محافظت می کنند. ساختار مقاوم در برابر حرارت آن‌ها باعث می‌شود سینی‌های پخت، ظروف و سایر ظروف پخت و پز را بدون سوختن دستتان از اجاق‌ها خارج کنید. دستکش‌های وینیل آبی نیز از برخی مواد غذایی محافظت می‌کنند. برخی از غذاها، مانند فلفل های تند، اگر بدون دستکش استفاده شوند، می توانند باعث تحریک شوند.

هنگام تمیز کردن چه لباس محافظی باید پوشید؟

روپوش اشپزخانه : مواد شیمیایی پاک کننده تجاری در صورت عدم استفاده صحیح یا عدم استفاده از تجهیزات حفاظتی مناسب می توانند خطرناک باشند. اسیدهای قوی می توانند به پوست و چشم آسیب بزنند، بنابراین پوشیدن لباس و تجهیزات محافظ مناسب برای حفظ ایمنی بسیار مهم است.

عینک های ایمنی بهترین راه برای محافظت از چشمان شما در برابر پاشش تصادفی مایعات پاک کننده هستند. آنها از پلاستیک و لاستیک قوی ساخته شده اند که پوشیدن آنها را راحت می کند و در عین حال محافظت قابل اعتمادی را به شما می دهد. عینک‌ها هنگام استفاده از مواد شیمیایی محافظت بیشتری را ارائه می‌کنند، زیرا دارای پوششی هستند که صورت شما را در آغوش می‌گیرد و هیچ شکافی برای ورود مایعات باقی نمی‌گذارد. عینک ایمنی ما مطابق با استانداردهای اروپایی برای محافظت از چشم است (EN166).

دستکش تمیز کننده زرد جانتکس

روپوش اشپزخانه : کارکنان نظافت نیز باید از دستکش های لاستیکی برای محافظت از پوست خود در برابر سوختگی و تحریک استفاده کنند. این ها در طیف وسیعی از طول ها و ضخامت ها برای ارائه سطوح مختلف محافظت در دسترس هستند. دستکش های رنگی برای شستن و نظافت سبک مناسب هستند، در حالی که دستکش های بلند و سنگین برای استفاده با مواد شیمیایی قوی یا کارهای تمیزکاری پیچیده مانند تمیز کردن اجاق ها عالی هستند.

پیش بند های ضد آب از آسیب به لباس شما جلوگیری می کند و یک لایه محافظ در بالای کت یا لباس های آزمایشگاهی شما اضافه می کند. آنها در انواع سنگین و سبک برای وظایف و محیط های مختلف در دسترس هستند. از ظرف شستن تا سفید کردن کف. شما همچنین می توانیدبه جای پیش بند ضد آب از تابارد استفاده کنید. اینها اغلب دارای جیب هایی برای نگهداری تجهیزات نظافتی مانند پارچه ها و اسپری ها هستند. با این حال، اینها ضد آب نیستند، بنابراین برای کارهای تمیز کردن عمومی مانند گردگیری، پرداخت و جاروبرقی مناسب هستند.

روپوش اشپزخانه : از چه لباسی باید استفاده کنیم؟

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه شما و کارکنانتان باید از چه لباس محافظی برای هر کار استفاده کنید، باید در نظر بگیرید؛

 • وظایف چه خطراتی دارند؟ دانستن خطرات ناشی از هر کار به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید که از کدام لباس و/یا تجهیزات استفاده کنید. برای مثال، اگر می‌دانید که مواد شیمیایی مضر وجود خواهد داشت، پاشیدن و تماس با پوست را در نظر بگیرید.
 • آیا برای شرایط مناسب است؟ اطمینان حاصل کنید که لباسی که انتخاب می کنید با شرایط کاری و محیط مناسب است.
 • آیا سطح مناسبی از محافظت را ارائه می دهد؟ لباس و تجهیزاتی را انتخاب کنید که به اندازه کافی از پوشنده محافظت کند.
 • آیا شما و کارکنانتان به آموزش در مورد اقلام نیاز دارید یا اقلام نیاز به نگهداری دارند؟ اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما می دانند چگونه اقلام را به درستی جا داده و بپوشند تا حداکثر ایمنی را تضمین کنند.
 • آیا می دانید چه زمانی/اگر/چگونه موارد نیاز به تعویض دارند؟ دانستن نحوه تمیز کردن، تعمیر یا تعویض لباس های ایمنی فرسوده برای محافظت از کارکنان شما بسیار مهم است.

روپوش اشپزخانه : پاسخ به سوالات اساسی

روپوش اشپزخانه : قبل از اینکه شما و کارکنانتان شروع به استفاده از لباس های محافظ جدید خود کنید، باید سوالات زیر را در نظر بگیرید.

 • آیا اقلام به درستی جا می شوند؟ پوشیدن لباس‌های محافظ خیلی بزرگ می‌تواند کارها را سخت‌تر کند، بنابراین قبل از استفاده مطمئن شوید که هر کدام از آن‌ها به درستی جا می‌شوند.
 • آنها چه احساسی دارند؟ آیا پوشیدن لباس مناسب راحت است؟ اگر لباس راحت نباشد، ممکن است حواس او پرت شود که این امر خطر تصادف را افزایش می دهد.
 • آیا لباس محافظ در انجام کار تداخلی ایجاد می کند؟ دستکش های ضخیم می توانند کارهای نظافتی پیچیده تر را دشوارتر کنند. اطمینان حاصل کنید که تمام لباس ها برای کار مورد نظر مناسب هستند.
 • آیا لباس محافظ خطرات اضافی مانند گرم شدن بیش از حد یا گرفتگی ایجاد می کند؟ پیش بند های بلند می توانند روی تجهیزات و ماشین آلات قرار بگیرند. اطمینان حاصل کنید که لباس و تجهیزات حفاظتی هیچ خطر دیگری برای شما و کارکنانتان ایجاد نمی کند.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.