شماره تلفن ماهی فروش

قیمت روز ماهی جنوب

شماره تلفن ماهی فروش ، ما به صورت تخصصی بر روی عمده فروش ماهی های پرورش و دریایی کار می کنیم. اما برای مصرف همشهریان و دوستانی که از سراسر ایران با ما تماس می گیرند. به صورت هفتگی از چابهار و بوشهر ماهی هایی را خریداری می کنیم و در اصفهان توضیع می کنیم.

در این مقاله قصد داریم درباره شماره تلفن ماهی فروش خودمان برای شما مطالبی را بیان کنیم. همچنین روش فروش خرده فروش ما هم در این مقاله بیان شده است.

شماره تلفن ماهی فروش

همان طور که گفته شد ما به صورت هفتگی ماهی هایی را برای مصرف شخصی و همین طور فروش به همشهری ها و دوستانی که در دیگر شهرها ماهی تازه می خواهند می آوریم.

ما حداقل سفارشی که دریافت می کنیم از هر ماهی 5 کیلو است و باید حداقل 10 کیلو سفارش بدهید. به عنوان مثال شما می توانیم حداقل 10 کیلو ماهی شیر سفارش بدهید یا 5 کیلو ماهی شیر و 5 کیلو ماهی شوریده سفارش بدهید.

هزینه حمل هم با توجه به حجم سفارشات بر روی تمامی سفارشات تقسیم می شود. البته شخصی که در چابهار یا بوشهر این کار را برای ما انجام می دهد هم هزینه دریافت می کند.

بر روی این هزینه باید هزینه کلمن و یخ را نیز اضافه کنیم. ما معمولا یک هزینه ثابت را در نظر می گیریم. بعضی اوقات این هزینه افزایش پیدا می کند و بعضی از موقع ها کاهش پیدا می کند.

راه ارتباطی و محصولات در هر فصل

شما می توانید با شماره هایی که در زیر قرار دارد تماس بگیرد. این شماره ها مستقیم با اقای حقیقی ارتباط پیدا می کنید. شماره تلفن ماهی فروش خاصی ما نداریم. کاری که در خرد فروش هفته گی ما داریم انجام می دهیم بیشتر این است که به همشهریان و دوستانی که در دیگر شهرها قرار دارند ماهی تازه بدهیم.

ماهی دریا به صورت فصلی است. به همین جهت در بعضی از فصل ها قیمت بعضی از ماهی ها افزایش و کاهش پیدا می کند. ما ماهی هایی که در فصل آن قرار دارد را برای شما تهیه می کنیم و به شما پیشنهاد می دهیم.

ما ماهی را به صورت پاک و فراوری نشده در اختیار شما قرار می دهیم. اما اگر شما بخواهید می توانیم در آن را فراوری و بسته بندی وکیوم کنیم. این کار را ما خودمان انجام نمی دهیم. اما دوستانی داریم که این کار را انجام می دهند اما هزینه دریافت می کنند. از همین جهت انتخاب این موضوع با خود شما است.

شما شماره تلفن ماهی فروش زیادی در اینترنت می توانید پیدا کنید اما تازه بودن آن را نمی توانید مطمئن باشید. من ماهی هایی که می آورم صید روز هستند. این دوستان به صورت دوره برای من نمونه ارسال می کردند و من هزینه آن را می دادم. بعد از مدتی میزان ارسال از میزان مصرف بیشتر شد.

از طرف دیگر دیدم که ماهی تازه در بازار موجود نیست و ماهی هایی که در بازار هست. بعضا از انجماد برگشته هستند. این ایده هم از این جا به ذهن بنده رسید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی جنوب را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی خرد از ما

همانطور که می دانید ماهی های جنوب در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید