شیلات

فروش ماهی پرورشی ماه نشان
شیلات، فعالتی است که در آن انسان سعی می کند ماهی یا آبزی که نیاز دارد را پرورش دهد. در ایران بیشتر کارگاه های شیلات اقدام به پرورش انواع ماهی ثزل آلا و کپور می کنند.
شیلات

به طور كلی ، شیلات به منظور تأمین غذای انسان وجود دارد ، اگرچه اهداف دیگری نیز ممكن است (مانند ماهیگیری ورزشی یا تفریحی) یا به دست آوردن ماهیان زینتی یا محصولات ماهی مانند روغن ماهی.

فارغ از هدف ، با این حال ، اصطلاح شیلات به طور کلی به تلاش ماهیگیری با محوریت یک منطقه بومی خاص یا یک گونه خاص یا نوع ماهی یا حیوانات آبزی گفته می شود و معمولاً شیلات با هر دو معیار متفاوت است.

این تنها به این دلیل نیست که برداشت از آبهای نسبتاً کم عمق آسانتر از اقیانوس باز است ، بلکه همچنین به دلیل بالا آمدن سواحل و فراوانی مواد مغذی موجود در آن ، ماهی در نزدیکی قفسه ساحلی بسیار بیشتر است.

برخی از دانشمندان پیش بینی کرده اند که تا سال 2048 ، ذخایر همه گونه های ماهی های دریایی به اتمام خواهد

می شدند. امروزه ، حدود نیمی از ماهی هایی که می خوریم پرورش داده شده اند. در سطح جهان ، سالانه بین 40 تا 120 میلیارد ماهی پرورشی برای غذا ذبح می شوند. رسید که بیشتر به دلیل صید بیش از حد است.

در همین حال ، پرورش آبزیان به سرعت در حال رشد است. در سال 1970 حدود 5 درصد ماهی هایی که می خوریم از مزارع تأمین است.

شیلات

ماهیان پرورشی در محفظه های شلوغ به تعداد زیادی پرورش می یابند. این ها ممکن است در خشکی یا رودخانه ها ، دریاچه ها یا در دریا واقع شوند. اکثریت قریب به اتفاق ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلای آتلانتیک که در سراسر جهان مصرف می شود ، به صورت فشرده پرورش می یابد. گونه های دیگری که معمولاً پرورشی می شوند عبارتند از کپور ، گربه ماهی ، باس دریا و تیلاپیا.

اگرچه ممکن است پرورش آبزیان راه حلی برای مشکل صید بیش از حد ذخایر وحشی باشد ، اما در واقع می تواند بر این مسئله افزوده شود. از آنجا که بسیاری از گونه های پرورشی گوشتخوار هستند ، بیشتر از ماهی های وحشی تغذیه می شوند. سالانه بیش از 450 میلیارد ماهی برای کاهش روغن ماهی و پودر ماهی صید می شود که سپس به ماهی های پرورشی خورانده می شود.

شرکت ما (شرکت بازرگانی حقیقی ) با همکاری با تعداد زیادی از کارگاه های پرورش انواع آبزیان و همکاری با بسیار از شرکت های بسته بندی می تواند تمام خواسته های شما را برطرف کند . شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

شیلات های ماهی قزل آلا در شهرکرد و اصفهان

ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماهی قزل الا است. این به دلیل شیلات هایی یا استخر هایی است که در شهرکرد و اصفهان قرار دارد. میزان تولید قزل الا شهرکرد بسیار بالا است. یکی از ویژگی های دیگر ماهی قزل الا شهرکرد کیفیت آن است. موضوعی که کمتر به آن توجه می شود کیفیت ماهی است. ماهی قزل آلا هر چه قدر در آب خنک زندگی کند و غذای سالم تری بخورد کیفیت بهتری دارد و سلامت تر است. در شهرکرد تولید غذای قزل آلا وجود دارد و این باعث می شود که ماهی ها غذای تازه و استاندارد مصرف کنند. ماهی قزل الا یک ماهی سرد آبی است و گوشت خوار است. ما در شیلات های خود به این دو موضوع بسیار توجه می کنیم.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
روش ارتباط با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید