صادرات خاویار به کویت از طریق ایران

خاویار برای امارت

صادرات خاویار به کویت : کویت یک کشور شیخ نشین است که مصرف ماهی از دیر باز در رژیم غذایی آن ها بوده است. ماهی خاویاری و خاویار هم یک ماهی است که در آب های شمال کشور ما به وفور صید و پرورش پیدا می کند.

صادرات خاویار به کویت از طریق ایران، قیمت خاویار ایران در کویت، تولید خاویار صادراتی از جمله مباحثی است که قصد داریم درباره آن در این مقاله توضیح دهیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان، همین طور تجربیات و اطلاعات تکمیلی که دارید را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی های صادراتی و فروشگاهی در ایران را انجام می دهیم. برای تجار و بازگانان برای صادرات و فروشگاه ها برای خرید با ما تماس بگیرید.

صادرات خاویار به کویت از طریق ایران

همان طور که در بالا اشاره شد، کویت یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس است که ماهی از غذاهای اصلی آن ها به شمار می آید. برای کویت انواع ماهی های مختلفی ارسال می شود. اما صادرات خاویار به کویت یکی از محصولات پر سود به شما می آید.

ما در ایران ماهی خاویاری را به صورت آزاد و پرورشی داریم. ماهی گرانی که سرعت رشد بسیار پایینی دارد. از طرف دیگر این ماهی در دیگر کشورها بسیار با قیمت بالا به فروش می رسد. خاویار از جمله ماهی هایی است که در کشورهای دیگر مثل روسیه، آذربایجان و … صید و تولید می شود. اما ماهی خاویار ایرانی فقط در آب های ایران است و کیفیت آن از دیگر ماهی های خاویاری بهتر است.

قیمت خاویار ایران در کویت

قیمت خاویار در کویت وابسته به شرایط این کشور است. اما در ایران با توجه به شرایط اقتصادی قیمت تفاوت می کند. در ایران با توجه به این که ماهی در کجا، در چه سایزی و تحت چه شرایطی تولید شده باشد، قمیت ماهی متفاوت است. اط طرف دیگر خاویار ماهی در رنگ های مختلفی است. ممکن است ماهی که رنگ نارنجی دارد. بعضا مربوط به ماهی خاویاری است. از دیگر ماهی ها هم خاویار بدست می آید و به فروش می رسانند.

تولید خاویار ‏صادراتی ‏

در ایران پرورش ماهی خاویاری آموزش داده می شود. صادرات خاویار به کویت و دیگر کشورها هم از همین نظر برای ما به صرفه است. در شمال کشور، جنوب کشور که به آب های آزاد و دریا و درباچه ارتباط دارند پرورش ماهی یکی از بهترین گزینه های است. اما در استان فارس، یزد، اصفهان و … نیز پرورش ماهی بولگا صورت می گیرد. مشکل اصلی ماهی بولگا سرع رشد آن است.

“شما می توانید تازه ترین خاویار بخواهید”

روش خرید خاویار از ما

همانطور که می دانید خاویار و ماهی خاویاری در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید