فروش عمده تن ماهی فلفلی

تن ماهی فلفلی

تن ماهی فلفلی : کنسرو ماهی یکی از غذاهای است که سریع آماده می شود و در طعم های مختلف به فروش می رسد. یکی از طعم هایی که امروزه طرفدار زیادی پیدا کرده تن ماهی فلفی است.

فروش عمده تن ماهی فلفلی ، فروش کنسرو ماهی به فروشگاه ها، فروش کنسرو ماهی صادراتی مطالبی هستند که قصد داریم درباره آن ها صحبت کنیم. لطفا شما هم اطلاعات تکیملی خودتان و تجربیاتی که داشته اید را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری کنند و بسته بندی کننده ماهی هستیم. برای خرید ماهی قزل آلا تازه و بسته بندی، ماهی دریا به صورت بسته بندی و تازه و دیگر ماهی های پرورش و همین طور کنسرو ماهی با ما تماس بگیرید.

فروش عمده تن ماهی فلفلی

تن ماهی فلفلی یکی از غذاهایی است که دانشجوها به آن علاقه زیادی دارند. برای خرید عمده تن ماهی فلفلی شما باید سفارش خودتان را به کارخانه تولید کنسرو ارائه کنید.

اما ما تولید متنوعی داریم. یکی از این ها هم کنسرو ماهی فلفلی است. کنسرو ماهی با توجه به ماهی و روغنی که برای آن استفاده می شود ‏قیمت گذاری می شود و طعم کنسرو تاثیری در قیمت ندارد.

فروش کنسرو ماهی به فروشگاه ها

فروشگاه ها معمولا کنسرو ماهی خود را از شرکت های پخش یا عمده فروشی هایی که در بازار هستند خرید می کنند. اما با می توانیم برای شما کنسروهای ماهی درجه مختلف را ارسال کنیم. مطمئنا خرید از کارخانه به صورت مستقیم قمیت های به صرفه تری برای شما خواهد داشت.

فروش ‏کنسرو ماهی صادراتی ‏

کشورهای همسایه ما به جز کشور ترکیه و کشورهای شمالی از صنعت کنسرو سایز بی بهره هستند. کشور ما می تواند به قطب تامین کنسرو ماهی نیز تبدیل شود.

ما می توانیم هر میزان قوطی با کیفیت مختلف برای کشورهای عراق، ترکیه، ارمنستان، پاکستان، امارات و … تهیه کنیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید کنسرو ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید