فروش ماهی قزل شکم خالی ‏

صادرات سالمون به امارات

ماهی قزل آلا را به صورت مختلف به فروش می رسانند. ما با توجه به این که کارگاه بسته بندی داریم و تمامی مجوزات بهداشتی را هم داریم. می توانیم به هر شکلی که شما نیاز داشته به ماهی قزل شکم خالی چه به صورت فیله برای شما بسته بندی را انجام دهیم و برای شما ارسال کنیم.

ماهی قزل آلا شکم خالی می تواند به صورت منجمد نیز باشد. شما اگر ماهی قزل الا منجمد و بسته بندی خرید کنید. البته اگر از مرجع معتبر که تمامی نکات بهداشتی را رعایت کند. بهترین گزینه برای مصرف کننده نهایی است.

ما معمولا ماهی ها بسته بندی خود را شرکت های بازرگانی به فروش می رسانیم و آن ها با ارتباط برقرار کردن با فروشگاه های بزرگ به فروش می رسانند. البته ما به فروشگاه هایی که برای ماهی بسته بندی و ماهی قزل شکم خالی یا فیله تقاضا کنند می توانیم برای آن به صورت ارسال داشته باشیم و یا اگر به صورت دائمی می خواهند می توانیم یک قرار بلند مدت با آن ها داشته باشیم.

ماهی قزل شکم خالی

ماهی قزل شکم خالی اما علاوه بر فروشگاه ها و به صورت مجاز و بهداشتی به صورت دیگری نیز در بازار وجود دارد. ممکن است تولید کنندگان به خاطر شرایط بد اقتصادی مجبور شده باشند که ماهی خود را صید، فیله و منجمد کنند. این افراد با یک مشکل رو به رو می شوند.

آن ها فقط در شرایط خاص می توانند ماهی خود را به فروش برسانند. چون معمولا فروشگاه های بزرگ که مشتری اول محصولات بسته بندی و منجمد هستند برای رضایت مشتری و رعایت پروتکل های بهداشتی از شرکت های بسته بندی خرید خود را انجام می دهند.

وزن های ماهی قزل آلا شکم خالی متفاوت است. شما می توانید ماهی قزل آلا 300 گرمی تا 1000 گرمی پیدا کنید. حتی بعضا ماهی را تکه تکه کرده و آن را برش می زنند و در بسته بندی های یک کیلوگرمی و یا نیم کیلو گرمی در بازار وجود دارد.

فروش ما به شرکت های پخش و فروشگاه ها

ما آمادگی این را داریم که هر میزان و به هر شکلی شما ماهی بسته بندی و یا ماهی منجمد نیاز داشتید برای شما به صورت دائمی و قراردادی تهیه کنیم. ما تمامی مجوزات بهداشتی را هم نیز داریم. حتی شما قصد صادرات نیز داشته باشید ما می توانیم بسته بندی های ما قایلیت صادرات حتی به روسیه نیز دارد. جهت همکاری لطفا تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش آنلاین ماهی جنوب به صورت عمده  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز اردک ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز ماهی سوف لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قمیت روز ماهی سفید دریایی لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره پرورش ماهی قزل آلا در استخر های اصفهان  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی کفال ، فروش و قیمت روز  ماهی کفال لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز ماهی شانک لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره استخر ماهی قزل آلا پرورشی لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی کیلکا ، فروش و قیمت روز لطفا اینجا کلیک کنید. جهت مطالعه بیشتر درباره انواع ماهی قزل آلا ‏لطفا اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید