فروش ماهی پرورشی به آذربایجان

صادرات سالمون به کویت

فروش ماهی پرورشی به آذربایجان : کشور آذربایجان یکی از کشورهای شمالی ایران است که به دلیل اشتراکات فرهنگی، زبانی و دینی خیلی از صلایق مردم این کشور با ما یکسان است. یکی از غذاها و تجارت هایی که در این کشور رونق دارد، صنعت ماهی و آبزیان است.

فروش ماهی پرورشی به آذربایجان ، بررسی شرایط صید ماهی در این کشور، معرفی از این کشور در این مقاله خواهیم داشت. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی برای بازار داخل و صادرات هستیم. برای خرید انواع ماهی به صورت تازه و بسته بندی با ما تماس بگیرید. همین طور ما ماهی های خانواده تن و کنسرو ماهی را به فروش می رسانیم.

معرفی کشور آذربایجان

ماهیگیری و تولید ماهی و فرآورده های ماهی در آذربایجان در اوایل دهه 1990 به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، به طوری که تولید ماهی سالانه از بیش از 20 هزار تن در اوایل قرن بیستم به فقط 1570 تن در پایان قرن کاهش یافت. واردات ماهی نسبتاً پایدار است ، در حالیکه ماهیان خاویاری و خاویار سیاه بیشتر صادرات ماهی را تشکیل می دهند ، در گزارشی از صنعت شیلات و آبزی پروری آذربایجان از فائو آمده است.

جمهوری آذربایجان که از نظر تعداد و جمعیت بسیار بیشتر از سایر جمهوری های جنوب قفقاز است. در مقایسه با سایر کشورهای منطقه دارای کمترین میزان ذخیره آب شیرین است. یکی از مزایای بدون شک آذربایجان طول خط ساحلی دریا است – حدود 840 کیلومتر. اما فروش ماهی پرورشی به آذربایجان بسیار رونق دارد.

پس از شوروی

فرهنگ غنی در شیلات و مصرف ماهی در آذربایجان در ناوگان بزرگ ماهیگیری (که به سمت ماهیگیری شاه ماهی) آماده است. اولین کشور توسعه فناوری بیولوژیک برای فرهنگ مصنوعی ماهیان خاویاری و وجود رودخانه کورا ( که بزرگترین رودخانه قفقاز جنوبی است و این کشور را دو نیم می کند و در نتیجه منابع قابل توجهی ماهی آنادروم و نیمه آنادروم در آبهای منطقه ایجاد می کند).

پس از فروپاشی اتحادیه جمهوری های سوسیالیستی اتحاد جماهیر شوروی ، و در سالهای اولیه استقلال ، صنعت ماهیگیری کارایی خود را از دست داد و در گونه های ماهی با ارزش تجاری چه در دریای خزر و چه در آبهای داخلی کاهش عمده ای یافت. حجم کل شیلات بین سالهای 1990 و 2005 به کمتر از یک دهم اندازه آنها کاهش یافته است ، و کاهش مشابهی در همان دوره برای تولید آبزی پروری ثبت شد. اوضاع نابسامان اقتصادی در سراسر منطقه و عدم امکان تأمین تقاضای زیاد ماهی ، باعث افزایش قیمت ها و در نتیجه کاهش مصرف ماهی به رقم بسیار پایین 3.4 کیلوگرم سرانه شد. اما امروزه هم فروش ماهی پرورشی به آذربایجان صورت، این ماهی مورد استفاده خود مردم قرار می گیرد یا به دیگر کشورها صادر می شود.

فروش ماهی پرورشی به آذربایجان

یک منبع در کمیته ایالتی آذربایجان برای امور املاک در گزارش خود گفته است که آذربایجان Fish Farm LLC 1.1 میلیون منات (647.059 دلار) در توسعه گیاه پرورش ماهی قزل آلا گابالا سرمایه گذاری خواهد کرد.

این کمیته گفت که پیشنهادهایی از چندین سرمایه گذار دریافت کرده است ، اما پس از ارزیابی آنها ، تصمیم به فروش 100 درصد سهام کارخانه تولید مثل ماهی قزل آلا گابالا به Azerbaycan Fish Farm LLC گرفت.

از طرفی صادرات دوباره ماهی ایران به کشورهای دیگر از جمله روسیه باعث شده است که این صنعت روز به روز در این کشور قوی تر شود. فروش ماهی پرورشی به آذربایجان به صورت تازه یا منجمد صورت می گیرد. اما بیشتر به صورت تازه است. علت آن هم فروش ماهی تازه در روسیه و آذربایجان است.

بررسی شرایط صید ماهی در این کشور‏

تحت نگرانی ایالت Azerbalyg ، حدود 100 کشتی ماهیگیری در انواع مختلف و اندازه ها در آذربایجان فعالیت می کردند. این وضعیت بین تاریخ استقلال و تاریخ انحلال نگرانی ایالت Azerbalyg در سال 2001 تغییری نکرد.

پس از انحلال ، کل بخش شیلات خصوصی شد. از آن زمان تاکنون ، حدود 100 کشتی صیادی در دریای خزر فعالیت می کنند که از این تعداد حدود 60 کشتی به ماهیگیری کیلکا اختصاص یافته است. شناورهای باقیمانده روی گونه های ماهیان شیرین مانند کپور ، سوف و سایه تمرکز دارند. شیلات خزر از دو نوع روش اصلی ماهیگیری استفاده می کند: کیلکا با شبکه های دریایی صید می شود. و سایر گونه ها عمدتا با تورهای تراول صید می شوند.

اوایل دهه 1990 آغاز یک دوره دشوار در آذربایجان بود ، زیرا این کشور اولین سالهای استقلال را تجربه کرد. ویژگی این سالها کاهش اقتصادی و همچنین کاهش تولید آبزی پروری بود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید