فروش ماهی پرورشی ماهی نشان برای فروشگاه ها؟

قیمت ماهی سالمون در بازار اصفهان

فروش ماهی پرورشی ماه نشان : ماه نشان در استان زنجان قرار دارد و یکی از شهر های تولید کنندگان ماهی قزل آلا در ایران است. ماهی این شهرستان به کشورهای مختلفی ارسال می شود.

فروش ماهی پرورشی ماهی نشان برای فروشگاه ها؟ فروش ماهی پرورشی ماه نشان برای صادرات موضوعاتی هستند که در این ویدیو قصد داریم درباره ان توضیح دهیم. لطفا شما هم اطلاعات تکیملی و تجربیات خودتان را با و دیگران به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری و بسته بندی کننده ماهی های صادراتی و فروشگاهی هستیم. برای خرید ماهی قزل آلا، سالمون، بولگا، ماهی دریا و… برای فروشگاه خود و صادرات با ما تماس بگیرید.

فروش ماهی پرورشی ماهی نشان برای فروشگاه ها؟

ماه نشان یکی از تولید کنندگان بزرگ ماهی قزل آلا و سالمون قزل است. کیفیت بالای ماهی در این استان باعث شده است که فروش ماهی پرورشی ماه نشان برای کشور های شمالی و غربی انجام شود.

اما فروشگاه های ما برای ماهی بسته بندی کارتنی و وکیوم را خریداری می کنند. فروش بسته بندی ماهی به مرور جای خودش را به ماهی تازه می دهد. مردم دوست دارند با صرف وقت کم بهترین جنس را خریداری کنند. زمانی که این خرید برای آن سود ده نیز باشد به مرور سبک خرید خودشان را تغییر می دهند. ما بهترین ماهی را برای بسته بندی استفاده می کنیم. همین طور تنوع بسیار خوبی در انواع ماهی داریم.

فروش ماهی پرورشی ماه ‏نشان برای صادرات ‏

همان طور که در بالا اشاره شد فروش ماهی پرورشی ماه نشان به کشور های شمال و غرب صورت می گیرد. علت آن هم کیفیت بالا ماهی در این منطقه است. البته حجم تولید هم بسیار دارای اهمیت است.

کشورهای شمالی ایران دارای استانداردها مخصوصی هستند مخصوصا کشور روسیه و اتحادیه گمرکی از جمله کشورهایی هستند که شرایط سخت گیرانه ای برای واردات دارند.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید