فروش کنسرو ماهی به صورت عمده

تن ماهی فلفلی

فروش کنسرو ماهی : کنسرو ماهی یکی از غذاهای تمامی اقشار جامعه است. فرق ندارد که شما ثروتمند باشی یا فرد معمولی برای یک وعده غذایی مفید و سریع بهترین گزینه کنسرو ماهی است.

فروش کنسرو ماهی به صورت عمده، چند نوع کنسرو ماهی وجود دارد؟ فروش کنسرو ماهی صادراتی برای عراق به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سه سوال صحبت کنیم. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذراید تا بتوانید کیفیت کارمان را بهبود دهیم.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا، ماهی تن، ماهی دریای و … برای بازار داخل(فروشگاه های) و بازار خارج (صادرات) هستیم.

فروش کنسرو ماهی به صورت عمده

فروش کنسرو ماهی برای فروشگاه معمولا توسط شرکت های پخش انجام می شود. همین طور فروشگاه ها برای خرید می توانند به مراکز پخش که در تمامی شهر ها موجود هستند مراجعه کنند.

اما ما هم می توانیم یکی از گزینه های دیگر باشیم. برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید و ما با اتوبوس یا شرکت های بار بری برای شما محصولات را ارسال کنیم.

چند نوع کنسرو ماهی وجود دارد؟

به تعداد نوع روغنی که در بازار هست، به تعداد ماهی که برای کنسرو ماهی مورد استفاده می شود و طعم های دیگر که موجود هستند کنسرو ماهی وجود دارد. برای کنسرو ماهی روغن زیتون، روغن کنجد، گل آفتاب گردان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

همین طور برای کنسرو ماهی، ماهی های هوور، گیدر، مارلین، بادبان ماهی و زرده مورد استفاده قرار می گیرد. همین تعداد ماهی را در تعداد روغن ها ضرب کنید متوجه می شوید که چه تعداد زیادی انواع کنسرو ماهی وجود دارد. فروش کنسرو ماهی البته بیشتر در وزن های مختلف صورت می گیرد.

فروش ‏کنسرو ماهی صادراتی برای عراق به چه صورت است؟

عراق یکی از کشورهایی است که کنسرو ما را خریداری می کند. اما متاسفانه امروزه بیشتر بازرگان های عراقی برای خرید به کشور ما می آیند تا ما به کشورها آن ها برویم.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید کنسرو ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید