• aslan
  • دی 30, 1401
  • بدون دیدگاه

قیمت بچه ماهی قزل آلا

قیمت بچه ماهی قزل آلا با توجه به مقاومت، سرعت رشد، اصلاح نژاد شده متفاوت است. قیمت‌مناسب بچه ماهی قزل آلا می تواند کمک زیادی به شما بکند.

ماهی قزل آلا به سه گونه در بازار وجود دارد. بچه ماهی قزل آلا ایرانی، فرانسه و اسپانیایی. هر سه این نژاد ها خوی هستند. اما بچه ماهی قزل آلا اسپانیایی یکی از نژاد های اصلاح نژاد شده است. همچنین سرعت رشد این ماهی نیز بسیار زیاد است. اگر شما برای دفعه اول است که قصد تولید ماهی قزل آلا دارید. یکی از بهترین گزینه های برای شما یچه ماهی قزل آلا اسپانیایی با وزن 100 گرم است.

این گزینه می تواند بازگشت سرمایه سریعی برای شما به همراه داشته باشد. همین طور خسارت کمی برای شما دارد. هنگام خرید بچه ماهی باید به شرایط پرورش یچه ماهی قزل آلا توجه کنید. در زیر مطالبی درباره شرایط پرورش و قیمت یچه ماهی قزل آلا بیان می کنیم.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

شرایط و قیمت پرورش یچه ماهی قزل الا

اولین نکته در در پرورش ماهی قزل آلا میزان سرعت رشد ماهی است. اگر نژاد ماهی که شما انتخاب می کنید سرعت رشد خوبی نداشته باشد سرعت رشد شما کاهش پیدا می کند.

سرعت رشد کم یعنی زمان زیاد برای پرورش ماهی قزل آلا، زمان زیاد یعنی هزینه بیشتر و هزینه بیشتر یعنی ضرر، به همین دلیل است که گفته می شود بچه ماهی انتخاب کنید که سرعت زیادی برای پرورش داشته باشد.

خود شما می دانید که هزینه تولید در حال حاضر زیاد است. از طرف دیگر بازار ماهی بازار روز است. هر روز شما ماهی خود را به یک قیمت به فروش می رسانید.

بعضی روزها می شود که شما قیمتی که برای ماهی خود دریافت می کنید کمتر از هزینه تولید است. به همین دلیل سرعت رشد ماهی برای بسیار مهم است. شما می توانیدماهی خود را نفروشید و اگر سرعت رشد خوبی داشته باشد. آن را در وزن های بالا با قیمت بالاتر به فروش برسانید.

تولید ماهی قزل آلا

قیمت یچه ماهی قزل آلا

قیمت بچه ماهی قزل آلا با توجه زمان، نژاد و مواردی که گفته شد متفاوت است. یکی دیگر از عواملی که می توانید انتخاب کنید. ماهی هایی هستند که در آب شور پرورش داده شده اند.

بچه ماهی های قزل که در آب شور پرورش داده می شود. دارای مقاوت بالایی هستند. همچنین مواد صنعتی کمتری استفاده کرده اند. به همین جهت ما به شما پیشنهاد می کنیم. بچه ماهی های 100 گرمی ترجیحا اصلاح نژاد شده و آب شور برای خود تهیه کنید. تا بیشترین سود نسیب شما شود.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *