قیمت ماهی قزل آلا منجمد

قیمت عمده ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا منجمد ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که به صورت های مختلف به بازار عرضه می شود. همچنین سرعت فساد و خرابی این ماهی باعث شده است که این ماهی را سریعا بعد از صید منجمد کرده و سپس به بازار عرضه می کنند. این موضوع ما را بر این داشت که این مقاله را به قیمت ماهی قزل آلا منجمد اختصاص دهیم. امید واریم مطالب این مقاله برای شما مفید باشد. نظرات خودتان را درباره مقاله در قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا بتوانید محتواهای بهتری برای شما تهیه کنیم.

ماهی قزل آلا همان طور که می دانید در ایران به صورت گسترده در حال تولید است. ماهی قزل آلا برای صادرات، رستوران ها و مصرف تازه مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ماهی قزل آلا منجمد شهرکرد

رستوران ها و افرادی که برای صادرات ماهی قزل آلا را خریداری می کنند. یکی از گزینه هایی که دارند ماهی قزل الا منجمد است. ماهی قزل آلا شهرکرد دارای کیفیت بسیار عالی است. این باعث می شود که مشتری بعد از مصرف واکنش مثبتی داشته باشد و خرید های بعدی خود را انجام دهد.

از این رو و فساد پذیری سریع ماهی قزل الا ، رستوران ها و افراد و شرکت هایی که به صورت عمده ماهی قزل الا را خریداری می کنند. ترجیح بدهند که ماهی قزل الا شهرکرد را خریداری کنند.

ما به صورت عمده ماهی قزل الا شهرکرد و اصفهان را برای فروش داریم. همین طور ماهی قزل الا منجمد را نیز در سایز های مختلفی برای فروش داریم. قیمت ماهی قزل الا منجمد با توجه به میزان ضایعات و کیفیت انجماد معمولا متفاوت است. اما قیمت ماهی قزل الا نیز تاثیر به سزایی در این قیمت نیز دارد.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ماهی قزل الا منجمد لطفا با ما تماس بگیرید. ما توان تامین در هر حجمی را داریم و مشکلی در تامین نداریم.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید