لباس یکبار مصرف اصفهان

لباس یکبار مصرف اصفهان

لباس یکبار مصرف اصفهان : لباس های یکبار مصرف به اشکال مختلفی از جمله روپوش یکبار مصرف، پیش بند، روکش کفش و کت آزمایشگاهی وجود دارد. پوشیدن لباس های یکبار مصرف مناسب برای صنعت شما می تواند به محافظت در برابر اجزای مضر کمک کند و در عین حال جایگزین موثر و اقتصادی برای لباس های پارچه ای گران قیمت باشد. این راهنمای انتخاب به شما کمک می کند تا مواد مختلف و سطوح حفاظتی را شناسایی کنید.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لباس یکبار مصرف اصفهان

لباس یکبار مصرف اصفهان : پوشاک یکبار مصرف از کارگران در برابر ذرات، گرد و غبار، مولکول ها، بخارات، آلرژن ها و سایر ترکیبات خطرناک موجود در محل کار محافظت می کند. پوشاک یکبار مصرف در انواع مختلفی از مواد مانند Kaycel، Kevlar، Tyvek، Microporous، Polypropylene (PP) و Polyethylene (PE) موجود است.

پوشاک یکبار مصرف شامل روکش کفش، پیش بند، ماسک و آستین است اما محدود به آن نمی شود. این اقلام پوشاک یکبار مصرف برای صنایع زیر مناسب است: داروسازی، تولید، فرآوری مواد غذایی و رستوران، فرآوری پزشکی و شیمیایی.

در دوران کرونا عوامل مختلفی وجود داشت که باعث می شد ما از وسایل یکبار مصرف و لباس های یکبار مصرف استفاده کنیم. در دورانی که سختی های زیادی همه ما تحمل کردیم یکی از راه هایی که ما می توانستیم از عزیزان خودمان محافظت کنیم لباس های یکبار مصرف بود.

اصفهان یکی از شهرهای بزرگ ایران است. به همین جهت لباس یکبار مصرف اصفهان یکی از بهترین ها ایران است. از طرف دیگر می تواند در حجم بالا محصولات خودش را تولید کند. در ادامه سوالات مختلفی که در زمینه لباس های یکبار مصرف پرسیده می شود را توضیح می دهیم. لباس های یکبار مصرف در موارد و شرایط مختلف استفاده می شود. هر جا که شرایط بیماری و احتمال خطر وجود داشته باشد لباس های یکبار مصرف باعث می شود که انسان ها در امان باقی بمانند.

Safeopedia پوشاک یکبار مصرف را توضیح می دهد؟

لباس یکبار مصرف اصفهان : برخی از محیط های کاری به دلیل قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر، گرد و غبار، کثیفی و مواد شیمیایی، سلامت پرسنل را به شدت تهدید می کند. بنابراین لازم است کارگران تجهیزات حفاظت فردی (PPE) را به همراه داشته باشند. به غیر از تجهیزات حفاظتی تنفسی، گوش و چشم، کارگران باید پوشاک شخصی یکبار مصرف داشته باشند تا از کل بدنشان از سر تا پا محافظت شود.

برخی از پرسنل محتمل‌تر برای پوشیدن لباس‌های یکبار مصرف افرادی هستند که در کار در آزمایشگاه‌ها، سایت‌های ساخت‌وساز، کارخانه‌های شیمیایی، نقشه‌برداری محل، پاک‌سازی زباله‌های خطرناک و عملیات نجات شرکت می‌کنند. ریزش ها، گازها و سطوح آلوده در صورت لمس بدون هیچ گونه لایه محافظ می تواند منجر به شرایط جدی سلامتی برای کارگران شود.

استفاده از پوشاک یکبار مصرف Safeopedia

لباس یکبار مصرف اصفهان : پوشاک یکبار مصرف مقرون به صرفه و سبک است و از آلودگی، چربی و مواد شیمیایی سبک محافظت می کند. روپوش های ما همچنین برای محافظت در برابر آلودگی و ذرات گرد و غبار ایده آل هستند. پوشاک ساخته شده با فیلم پلی اتیلن از ورود آلاینده ها به لباس های داخلی جلوگیری می کند. از روکش های کفش در محیط های کاری غیرخطرناک استفاده می شود تا آنها را عاری از آلودگی نگه دارد. روکش های یکبار مصرف کفش از کثیف شدن سطوح جلوگیری می کند و به تمیز نگه داشتن تا حد امکان کمک می کند.

کارگران باید اقلامی را انتخاب کنند که به بهترین وجه نیازها و نیازهای شغلی آنها را برآورده کند. لباس های یکبار مصرف باید در برابر آتش مقاوم باشند و در تماس با مواد شیمیایی نباید منجر به واکنش های آلرژیک شوند. همچنین باید معیارهای ایمنی مورد نیاز PPE را برآورده کند.

کارگران باید در مورد نحوه استفاده از این نوع پوشاک در برابر خطرات شناخته شده آموزش ببینند. تمام تجهیزات حفاظتی آسیب دیده و فرسوده باید با لباس های یکبار مصرف تازه جایگزین شوند. آموزش کارگران باید شامل انتخاب نوع صحیح PPE، پوشیدن و درآوردن لباس های یکبار مصرف، درک محدودیت های PPE و دور انداختن لباس های فرسوده باشد.

لباس یکبار مصرف اصفهان : روپوش Tyvek:

لباس یکبار مصرف اصفهان : محافظت عالی در برابر بسیاری از ذرات خشک روپوش های Tyvek بهترین فروشندگان ما هستند. آنها محافظت عالی در برابر ذرات خشک از جمله آزبست، رنگ سرب، کثیفی، گرد و غبار و پاشش مایعات سبک ارائه می دهند. روپوش‌های دوپونت تایوک بر خلاف سایر روپوش‌های چند لایه مانعی ذاتی دارند که می‌توانند به راحتی کشیده یا آسیب ببینند. موجود در: روپوش، مانتو آزمایشگاهی، روکش کفش، روکش چکمه، آستین، پیش بند، دمپایی

لباس یکبار مصرف اصفهان : روپوش MicroMax:

محافظ میکرو متخلخل در برابر کثیفی، گریس، کثیفی و پاشش مواد شیمیایی سبک روپوش‌های Micro Max NS حفاظت اقتصادی را در محیط‌های کاری که ممکن است آلاینده‌های خطرناک یا غیر خطرناک وجود داشته باشند، ارائه می‌کنند. این روپوش ها سبک وزن هستند و دارای MVTR بالا برای راحتی تنفس و در تمام طول روز هستند. MicroMax NS قوی مرطوب یا خشک است، مناسب برای محیط های کاری که در آن کثیفی، پاشیده شدن و ریخته شدن وجود دارد. موجود در: روپوش، کت آزمایشگاهی

روپوش SafeGard:

لباس یکبار مصرف اصفهان : محافظ تنفسی 3 لایه در برابر ذرات خشک و مایعات مبتنی بر آب از روپوش های یکبار مصرف SafeGard می توان در محیط های کاری که ممکن است آلاینده های خطرناک یا غیر خطرناک وجود داشته باشد استفاده کرد. 2 لایه بیرونی از رشته های تابیده شده ساخته شده اند که در برابر درمان و سایش محافظت می کنند. لایه داخلی از میکروالیاف پلی پروپیلن مذاب است که ذرات و مایعات مضر را فیلتر می کند.

روکش پلی پروپیلن با روکش پلی پروپیلن:

لباس یکبار مصرف اصفهان : حفاظت مقرون به صرفه در برابر محافظ ذرات و سیال مبتنی بر آب، پارچه تابیده شده با پوشش پلی اتیلن به عنوان یک مانع ذرات عمل می کند که حداکثر محافظت از سیال را فراهم می کند. این لباس ها استحکام و استحکام بالایی دارند، اما نرم، راحت و مقرون به صرفه هستند. موجود در: کت، کت آزمایشگاهی، مانتو

لباس یکبار مصرف اصفهان : روپوش های پلی پروپیلن:

حفاظت مقرون به صرفه در برابر ذرات مانند کثیفی و کثیفی پلی پروپیلن یک ماده قابل تنفس است که می تواند در اطراف آلاینده های خطرناک و غیر خطرناک استفاده شود. این روپوش ها راه حلی قابل تنفس و مقرون به صرفه را برای کسانی که در اطراف کثیفی و کثیفی مداوم کار می کنند ارائه می دهد. موجود در: روپوش، مانتو آزمایشگاهی، دمپایی

روپوش Tychem QC

لباس یکبار مصرف اصفهان : پوشش سبک Tychem QC در برابر اسیدهای معدنی و سایر مواد شیمیایی مایع ، ترکیبی از پارچه Tyvek و پوشش 1.25 میل پلی اتیلن است. این روپوش ها یک راه حل اقتصادی برای کارخانه های صنعتی و عملیات پاکسازی شیمیایی می باشد. می تواند در محیط های کاری که ممکن است آلاینده های خطرناک یا غیر خطرناک وجود داشته باشد استفاده شود. موجود در: روپوش، روکش کفش

روپوش Tychem SL

لباس یکبار مصرف اصفهان : حفاظت مقرون به صرفه در برابر محافظ ذرات و سیال مبتنی بر آب، پارچه تابیده شده با پوشش پلی اتیلن به عنوان یک مانع ذرات عمل می کند که حداکثر محافظت از سیال را فراهم می کند. این لباس ها استحکام و استحکام بالایی دارند، اما نرم، راحت و مقرون به صرفه هستند. موجود در: کت، کت آزمایشگاهی، مانتو

لباس یکبار مصرف اصفهان : روپوش خونی

محافظت در برابر مایعات بدن، پاتوژن های منتقله از خون و پاشش مواد شیمیایی این روپوش های خونی دارای یک پارچه 3 لایه با یک لایه میانی از لایه ریز متخلخل هستند که اجازه می دهد گرما و بخار سوات از آن خارج شود و در مقابل ذرات خشک و مایعات محافظت می کند. روپوش های خونی تست ASTM F1670-1671 را برای نفوذ خون، مایعات بدن و پاتوژن های منتقله از خون انجام می دهند. اغلب برای پاسخ های فوری پزشکی، پاکسازی صحنه جرم و مومیایی کردن/پزشکی قانونی استفاده می شود. موجود در: روپوش

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.