ماهی آمور کپور علفخوار سفید ‏

ماهی آمور کپور علفخوار سفید

ماهی آمور کپور علفخوار سفید ، یکی از انواع ماهی کپور، ماهی آمور است. این ماهی شباهت های زیادی با ماهی سفید شمال دارد. در این مقاله قصد داریم درباره ماهی آمور کپور علفخوار سفید برای شما توضیحاتی را بیان کنیم. امید واریم این مطالب برای شما مفید باشد. همچنین آشنایی بیشتری با آن داشته باشید. لطفا نظرات خودتان را در این زمینه با ما در ارتباط بگذارید.

ماهی کپور

ماهیی کپور یکی از اولین ماهی هایی بود که توسط انسان پرورش داده شد. این ماهی در استخرهای گلی و به سادگی قابل پرورش است. ماهی آمور کپور علفخوار سفید یکی از گونه های ماهی کپور است. این ماهی همان طور که گفته شد شباهت های زیادی با ماهی سفید شمال دارد. این موضوع باعث شده است که بعضی این دو ماهی را با هم جا به جا بگیرند.

ماهی آمور کپور علفخوار سفید ‏

ماهی آمور کپور علفخوار سفید هم مانند ماهی کپور در مناطق گرمسیر و در حوزچه های گلی پرورش پیدا می کنند. این ماهی کشیده و دارای رنگ سفید ای است.

این ماهی در تمامی نقاط ایران قابل پرورش است. هرجایی که آب باشد این ماهی را می توان پرورش داد. از طرف دیگر این ماهی هر غذایی که به آن بدهند را می خورد. بهترین غذایی که می شود به این ماهی ماهی ها بدهند ، غذای اکسترود است. معمولا ماهی آمور، کپور و فیت و فاک را در یک مزرعه هم زمان پرورش می دهند. چون شرایط پرورش این سه ماهی کاملا شبیه به هم است.

همان طور که گفته شد این ماهی شباهت های زیادی با ماهی سفید شمال دارد. قصد داریم بعضی از این تفاوت ها را برای شما شرح دهیم. اولین تفاوت ماهی آمور و ماهی سفید در شکل ظاهر سر آن ها است. ماهی آمور دارای سری مسطح دارد. در حالی که ماهی سفید دارای سری برجسته است. دومین تفاوت در رنگ آن ها است. ماهی آمور کپور علفخوار سفید دارای رنگ نقره ای شفاف است. در حالی که ماهی سفید دارای رنگی نقره ای محو است. تفاوت سوه در دندان های آن ها است. ماهی سفید فرم دندانی 5 و 6 دارد. در حالی که ماهی امور ‏۴/۲ و ۲/۴ می باشد‎.‎ امیدواریم اطلاعات برای شما مفید باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

“شما می توانید تازه ترین ماهی کپور را از ما بخواهید”

روش خرید کپور از ما

همانطور که می دانیدماهی کپور در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
ماهی آمور کپور علفخوار سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید