ماهی زیبا

ماهی زیبا

ماهی زیبا یکی از ماهی های جنوب است. این ماهی از خانواده ماهی Coregoninae است. قیمت روز ماهی زیبا در حال حاضر مشخص نیشت. علت نبود قیمت برای این ماهی این است که چند روزی است که دریای جنوب متلاطم است و صید کم شده است.

 این ماهی سفید بزرگ که در Inconnu  نامیده می شود. شبیه شاه ماهی است. نام فرانسوی آنها به معنای “ناشناخته” است. این ماهی را در رودخانه ها هم می شود صید کرد. این ماهی از نظر خطر انقراض در امان است و تعداد آن ها مناسب است.

این ماهی در رودخانه ها معمولا تخم ریزی می کنند. این ماهی ها هنگامی که به بلوغ می رسند به دریا و آب ها آزاد می آید و برای تخم ریزی به رودخانه ها باز می گردند.

ماهی زیبا

اطلاعات کمی از تاریخچه زندگی ماهی زیبا وجود دارد. اگرچه بزرگترین و سریعترین گونه ماهی سفید است. ممکن است این ماهی برای تخم ریزی 1500 کیلومتر را سفر کند تا در رودخانه، دریاچه یا مصب های گل آلود تخم ریزی کند. معمولا ماهیان بزرگ و آن هایی که عمر از آن ها گذشته است بیشتر در رودخانه ها و دریاچه ها زندگی می کنند و علاقه به سفر یه دریای آزاد ندارند. همچنین این ماهی در اواخر تایستان و اواخل پاییز تخم ریزی می کنند.

این ماهی دارای دهان بزرگ و دندان های کوچکی متعددی دارد. همچنین این ماهی برخلاف سایر اعضای خانواده ماهی سفید فک پایین بلندتری از فک بالا دارد. این ماهی دارای بدنی کشیده دارد. پشت این ماهی نقره ای است. اما در اطراف یا حتی پشت این ماه رنگ های دیگری مثل سبز، آبی و قهوه ای هم می توان دید. باله پشتی و دم این ماهی رنگ تیره دارد. اما باله های دیگر تیره گی کمتری دارند.

قیمت روز ماهی زیبا

قیمت ماهی زیبا
قیمت روز ماهی زیبا

همان طور که گفته شد این ماهی در حال حاضر قیمت مشخصی ندارد. علت آن هم متلاطم بودن دریا جنوب و کاهش صید ماهی است. از حقایق مخصوص ماهی زیبا می توان به این اشاره کنیم که این ماهی بین دو تا ده کیلو وزن دارد. همچنین ماهی های که صید می شود بین 30 تا 100 سانتی متر طول دارند. همان طور که معلوم است این ماهی در آب های شیرین و گرم زندگی می کند. غذای این ماهی حشرات، سخت پوستان و دیگر ها هستند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی زیبا را از بخواهید”

روش خرید ماهی زیبا از ما

همانطور که می دانیدماهی زیبا در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.